Wiadomości

10 Peugeotów 3008 już rozdanych w loterii ORLEN. Wciąż zostało 78

Wiadomości 13.06.2019 64 interakcje
Artur Maj
Artur Maj 13.06.2019

10 Peugeotów 3008 już rozdanych w loterii ORLEN. Wciąż zostało 78

Artur Maj
Artur Maj13.06.2019
64 interakcje Dołącz do dyskusji

Jeśli czujesz, że nowy Peugeot 3008 to całkiem fajny wóz, możesz wziąć udział w jego losowaniu i wygrać – dziś dziesięciu pierwszych zwycięzców odebrało swoje nowe 3008-mki.

Dziś w Warszawie 10 osób odebrało nowiutkie Peugeoty 3008, które wygrali w największej w historii PKN ORLEN loterii. Kluczyki wręczał im sam Robert Kubica – jedyny polski zawodnik w Formule 1, w towarzystwie prezesa zarządu PKN Orlen Daniela Obajtka. Gratuluję zwycięzcom i życzę wielu miłych wypraw oraz, oczywiście, bezpiecznej jazdy. Loteria cieszy się ogromnym powodzeniem, co potwierdza, że obraliśmy słuszny kierunek promocji naszych produktów i wzmacniania rozpoznawalności marki ORLEN – powiedział prezes Obajtek.

Loteria Orlen

W loterii można wziąć udział do końca roku. Jej zasady są proste – każdy, kto zdecyduje się na zakup jednego z czternastu zestawów promocyjnych Stop Cafe, będzie mógł wylosować konkursową zdrapkę. Da mu ona szansę zdobycia jednej z wielu atrakcyjnych nagród, wśród których jest jeszcze m.in. 78 samochodów Peugeot 3008 oraz liczne produkty pod marką VERVA – batony proteinowe, napoje VERVA Magnez + B6 i napoje energetyzujące VERVA. Duża pula nagród gwarantuje wygraną co trzeciej zdrapce.

Loteria Orlen

Ponadto każdy z uczestników programu VITAY może zarejestrować swój unikalny kod ze zdrapki na stronie internetowej loterii i zawalczyć o wyjazd na zawody Formuły 1, by „na żywo” kibicować kierowcy ORLEN Team. Przed nami jeszcze pięć losowań, dających możliwość wygrania wycieczki na Grand Prix Niemiec, Belgii, Rosji, Meksyku lub Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nie będą to takie zwykłe wycieczki, a ekskluzywne wyjazdy dające możliwość obejrzenia bolidu Roberta Kubicy z bliska i obserwowania wyścigu z najlepszego miejsca na trybunach.

RRobert Kubica Williams F1 GP Monako

3008 – bezpieczny i rodzinny SUV Peugeota

Do wygrania wciąż jest jeszcze 78 sztuk bestsellerowego modelu francuskiej marki. Każdy egzemplarz 3008 stanowiący nagrodę w loterii ma w wyposażeniu seryjnym dwustrefową klimatyzację automatyczną, czujniki parkowania, ośmiocalowy ekran dotykowy i siedemnastocalowe felgi aluminiowe, a także rozbudowane wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa biernego. Niewiele potrzeba, aby zyskać szansę zamiany swojego starego auta na nowiutkie 3008. Więcej dowiesz się na loteria.orlen.pl.

Peugeot-3008

 

 

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać