Ubezpieczenia / Akcja partnerska

OC w LINK4 z Programem Pomocy to bezpieczeństwo w trasie

Ubezpieczenia / Akcja partnerska 10.01.2022 1 interakcja
Autoblog
Autoblog 10.01.2022

OC w LINK4 z Programem Pomocy to bezpieczeństwo w trasie

Autoblog
Autoblog10.01.2022
1 interakcja Dołącz do dyskusji
Advertisement

Obowiązek ubezpieczenia pojazdu poprzez zakup polisy OC stawia nas przed wyborem, od którego zależeć będzie nie tylko kwestia legalności naszej jazdy, ale też bezpieczeństwo i pewność, że nie zostaniemy z problemem bez pomocy w trasie.  Oprócz ceny, na którą klienci zazwyczaj zwracają największą uwagę przy wyborze polisy, bardzo ważny jest także zakres dodatkowych usług, które możemy otrzymać wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem OC. Warto więc wybrać świadomie.

OC z Programem Pomocy – konkretne wsparcie kierowcy

Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony jest integralną częścią pakietu OC LINK4, co oznacza, że nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów i nie musimy specjalnie doubezpieczać auta, aby skorzystać z rozszerzonej ochrony. To praktyczne wsparcie, gdy w trasie przydarzy się niespodziewany problem.

O swoich doświadczeniach z ubezpieczeniem OC w LINK4 opowiada pani Zuzanna (36 l.) z Pszczyny:

Niedawno kupiliśmy z mężem drugie auto, to było konieczne ze względu na specyfikę mojej pracy. O ile mąż pracuje na miejscu, w Pszczynie, o tyle ja, jako fizjoterapeutka,  dojeżdżam do pacjentów w mieście i okolicy i po prostu nie mam innej możliwości, niż jazda własnym samochodem. Kupiliśmy więc 10-letniego volkswagena polo.

Auto trzeba było ubezpieczyć, a mąż chciał to zrobić jak najtaniej, twierdząc, że to przecież drugie auto i w sumie szkoda w niego inwestować. Ja byłam innego zdania. W końcu to nie on miał tym autem jeździć na co dzień. Byliśmy zadowoleni z ubezpieczenia pierwszego auta w LINK4 – zdarzyło nam się zresztą przekonać o ich niezawodności, kiedy po wypadku bez problemu przyznali nam auto zastępcze i bardzo sprawnie wypłacili należne odszkodowanie.

Wolałam więc nie ryzykować i wykupić również w LINK4 pakiet na kolejny pojazd. Nasz zaprzyjaźniony agent potwierdził, że to bardzo korzystny wybór, bo bez żadnych dodatkowych opłat z pakietem OC w LINK4 zyskujemy szereg dodatkowych świadczeń. Dokładnie tydzień później, w drodze z jednej do drugiej przychodni złapałam gumę… Zatrzymałam się, patrzę, a tu niespodzianka – z opony wystaje łeb sporej śruby!

Mimo że miałam dwie lewe ręce do napraw auta, otworzyłam bagażnik w poszukiwaniu lewarka. Niestety w aucie nie było żadnych narzędzi. A trzeba było sprawdzić je wcześniej… Nie udało mi się dodzwonić do męża, nie chciałam też wzywać pomocy drogowej, tym bardziej że byłam 50 km od Pszczyny i nie dość, że pewnie bym sobie poczekała na mrozie, to jeszcze sporo by mnie to kosztowało.

Wtedy przypomniałam sobie o Assistance Opony, które przecież było częścią polisy, na którą nie tak dawno nalegałam! Zadzwoniłam do ubezpieczyciela, zgłosiłam problem i opisałam, gdzie dokładnie utknęłam. W niecałe dwadzieścia minut pomoc była już na miejscu. Pan sprawnie zdjął koło z zepsutą oponą i wyjął z bagażnika mojego auta „zapas”.

Po założeniu okazało się, że mało w nim powietrza, ale i to też nie stanowiło żadnego problemu – mechanik przysłany przez LINK4 dopompował oponę, korzystając ze swojego sprzętu i parę minut później mogłam już bezpiecznie jechać dalej. Co ciekawe, nie spóźniłam się nawet na umówioną rehabilitację! Powiem krótko: ten Program Pomocy to prawdziwa rewelacja.

Dlaczego warto kupić OC właśnie w LINK4?

Jak pokazuje przykład pani Zuzanny, w LINK4 w ramach każdego pakietu OC otrzymujemy bogaty Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Obejmuje on:

– pomoc drogową do ok. 30 minut od zgłoszenia,

– usprawnienie pojazdu na miejscu lub holowanie do 100 km,

– samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży,

– przekazanie informacji o wypadku wybranej osobie,

– pomoc informacyjną 24h/dobę,

– wymianę uszkodzonego koła na miejscu, jeśli w aucie znajduje się koło zapasowe, lub holowanie do najbliższego warsztatu i naprawę opony, jeśli naprawa na miejscu jest niemożliwa

– uruchomienie silnika pojazdu na miejscu zdarzenia w razie rozładowania akumulatora.

Jak kupić OC w LINK4?

Na stronie internetowej: www.link4.pl dostępny jest kalkulator, który intuicyjnie prowadzi użytkownika przez poszczególne warianty ubezpieczenia, i w 60 sekund wyliczy całkowity polisy. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem. Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziemy w OWU na stronie link4.pl.

*Artykuł powstał we współpracy z Grupą PZU.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać