Wiadomości

Kup ubezpieczenie, dostaniesz 35 proc. rabatu na kamery Nextbase. Nowa akcja firmy InterRisk

Wiadomości 05.10.2022 0 interakcji
Mikołaj Adamczuk
Mikołaj Adamczuk 05.10.2022

Kup ubezpieczenie, dostaniesz 35 proc. rabatu na kamery Nextbase. Nowa akcja firmy InterRisk

Mikołaj Adamczuk
Mikołaj Adamczuk05.10.2022
0 interakcji Dołącz do dyskusji

W ramach partnerstwa firm InterRisk i Nextbase, klienci kupujący ubezpieczenie otrzymają teraz atrakcyjny rabat na kamery samochodowe. Ciekawe, czy kiedyś sytuacja się odwróci.

35 procent – o tyle tańsze są wideorejestratory i akcesoria firmy Nextbase, jeśli kupuje je ktoś, kto decyduje się także na ubezpieczenie samochodu w towarzystwie InterRisk. To „poważny” rabat, sprawiający, że nawet droższe, flagowe modele firmy wyposażone np. w trzy obiektywy i system tryb Emergency SOS, który w razie wypadku i braku reakcji ze strony kierowcy automatycznie wezwie na pomoc odpowiednie służby, podając im współrzędne miejsca zdarzenia, stają się wręcz niedrogie.

Firma Nextbase chce zwiększać bezpieczeństwo na drogach

Wideorejestrator to skuteczna „broń” w walce o poprawę bezpieczeństwa. Nie tylko pozwala na nagranie niebezpiecznych zachowań innych kierowców (i właściciela kamery przy okazji też), ale i jest nieocenionym narzędziem przy ustalaniu winy w przypadku kolizji. Oprócz tego, sama świadomość, że inni kierowcy mogą mieć kamery i filmują drogę, studzi zapały tych, którzy bez tego mogliby jeździć brawurowo albo zachowywać się agresywnie.

Sprzęty Nextbase dają coś jeszcze – są wyposażone w nowoczesne systemy, takie jak ten opisany wyżej, wzywający służby na miejsce zdarzenia. Oprócz tego, mogą np. filmować wnętrze zaparkowanego samochodu i na bieżąco informować kierowcę na jego telefon o tym, że w pobliżu wykryto jakiś podejrzany ruch. Najnowsze modele są w stanie nawet odtwarzać dźwięk, co oznacza, że właściciel samochodu może siedząc na kanapie w domu „nakazać” włamywaczowi oddalić się od jego auta. Ostrzegają też przed niebezpiecznymi sytuacjami na drodze.

Czekam na czasy, w których wideorejestrator będzie oznaczał niższą cenę za ubezpieczenie

To miło, że InterRisk oferuje zniżkę – i to sporą – na wideorejestratory. Całkiem niezłym pomysłem byłoby jednak to, by sytuację odwrócić – i by kierowcy, którzy jeżdżą z kamerami, płacili mniej za polisę. Możliwe, że to kwestia czasu.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać