Akcja partnerska / Lokowanie produktu

Oto specjalna oferta Mitsubishi. Outlander i Eclipse Cross taniej o wartość podatku VAT

Akcja partnerska / Lokowanie produktu 03.12.2019 18 interakcji
Mikołaj Adamczuk
Mikołaj Adamczuk 03.12.2019

Oto specjalna oferta Mitsubishi. Outlander i Eclipse Cross taniej o wartość podatku VAT

Mikołaj Adamczuk
Mikołaj Adamczuk03.12.2019
18 interakcji Dołącz do dyskusji

Koniec roku to dobry moment na zakup nowego samochodu. Zwłaszcza jeśli jesteś przedsiębiorcą i masz ochotę na jazdę nowym Mitsubishi.

Ten czas w roku zazwyczaj zaczyna się już w październiku. Szyby salonów samochodowych zostają ozdobione napisami „wyprzedaż” i „okazja”. Strony internetowe producentów zaczynają informować o licznych obniżkach i rabatach. O niektórych pisze się w prasie. O innych huczy internet. Nie da się ukryć – końcówka roku to w branży motoryzacyjnej gorący okres. Klient może na tym tylko wygrać. Warunek jest tylko jeden. Z gąszcza promocji i ofert należy wybrać te najlepsze.

Dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę Mitsubishi.

mitsubishi promocja taniej o vat

Japońska marka ma w tym roku wyjątkowo korzystne oferty skierowane do przedsiębiorców. Rabatami objęte są modele Eclipse Cross i Outlander.

Zacznijmy od tego pierwszego.

mitsubishi promocja taniej o vat

Eclipse Cross to modny, nowoczesny i dynamiczny crossover. Jego wygląd sprawia, że trudno przejechać po ulicy i nie ściągnąć na siebie przynajmniej kilku spojrzeń. Jest dostępny z silnikiem 1.5 turbo, który może być zestawiany ze skrzynią manualną lub z CVT. Ten model wyróżnia się też w swojej klasie możliwością zamówienia napędu na cztery koła.

W ofercie „taniej o VAT” można kupić zarówno egzemplarze z roku modelowego 2019, jak i 2020. O co chodzi z nazwą promocji? To proste – uwzględniając kwotę rabatu i korzyści podatkowe dla przedsiębiorców, łączna korzyść przy zakupie Mitsubishi sięga 23 proc. wartości auta.

Jak to wygląda w cenniku?

Bazowa odmiana Eclipse Cross z roku modelowego 2019 została wyceniona na 93 990 zł. To wersja Inform ze wspomnianym silnikiem 1.5T. Taki samochód ma w wyposażeniu m.in. automatyczne światła drogowe, tempomat czy asystenta utrzymania pasa ruchu. W związku z promocją, teraz kosztuje mniej o 9 049 zł, czyli 84 941 zł.

Kolejna wersja wyposażeniowa, czyli Invite Plus (zawiera m.in. system bezkluczykowy i kamerę cofania), kosztuje 93 099 zł. To o 9 891 zł mniej niż wcześniej.

mitsubishi promocja taniej o vat

Najtańszy obecnie Eclipse Cross ze skrzynią CVT, w wersji Invite Plus, został wyceniony na 100 351 zł. W jego przypadku korzyść sięga 10 639 zł.

Wersja z CVT i 4×4 staniała aż o 12 789 zł, do 121 201 zł. Maksymalna wartość obniżki przy modelu Eclipse Cross z roku modelowego 2019 wynosi aż 14 098 zł. Przy modelach 2020 rabaty są jeszcze wyższe. Pełną listę promocyjnych cen można zobaczyć tutaj.

To nie wszystkie promocje na Eclipse Cross.

mitsubishi promocja taniej o vat

Jeśli ktoś nie chce lub nie może skorzystać z promocji „Taniej o VAT”, nic straconego. Mitsubishi oferuje mu wtedy np. rabat 9 000 zł brutto na wersję Invite. Pozostałe oferty obejmują m.in. opony zimowe gratis, atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową i dodatkowy rabat na auto, a także brak konieczności dopłacania za lakier metalizowany. Oprócz tego, Eclipse Cross jest też dostępny w finansowaniu Lease&Go. Rata miesięczna może być wtedy naprawdę niska.

Wolisz Outlandera? Też jest objęty promocją „Taniej o VAT”.

Outlander to większy, bardziej rodzinny model Mitsubishi. Jest skierowany do klientów ceniących sobie przede wszystkim praktyczność i wygodę. Z kolei jego wolnossący silnik 2.0 przekonuje niezawodnością.

mitsubishi promocja taniej o vat

Dzięki promocji „Taniej o VAT”, aby stać się posiadaczem Outlandera, wystarczy dużo mniej niż 100 tysięcy złotych. Dokładniej – 94 903 zł ( po rabacie). Cena bazowa tej wersji wynosi 104 990 zł (Invite Plus 5MT 2WD). Mówimy o egzemplarzach z roku modelowego 2020.

Z kolei jeżeli ktoś chciałby jeździć Outlanderem ze skrzynią CVT i z napędem na cztery koła, z pewnością ucieszy go obniżka o 12 331 zł na wersję Intense Comfort CVT 4WD z roku modelowego 2019. Cena takiego samochodu wynosi 116 659 zł. Za 906 złotych więcej można jeździć autem z roku modelowego 2020. W wyposażeniu jednego i drugiego – m.in. kamera cofania, dostęp bezkluczykowy i radio z dotykowym panelem.

mitsubishi promocja taniej o vat

Najwyższa kwota cennikowych obniżek na Outlandera przekracza 15 tysięcy złotych. Wersją Instyle Plus CVT 4WD można jeździć już za 143 854 zł. To rozsądna kwota, jak za samochód wyposażony m.in. w przednie reflektory Bi-LED, skórzaną tapicerkę, system kamer 360 i zestaw audio firmy Rockford Fosgate. Zimą nie da się nie docenić podgrzewanych foteli i podgrzewanej przedniej szyby (to ostatnie to nadal rzadkość u konkurencji), a w trasie niemal każdy kierowca polubi tempomat adaptacyjny. Jedną z najważniejszych cech takiego Outlandera jest też siedmioosobowa kabina. Trzeci rząd siedzeń nie wymaga tu już żadnych dopłat. W sam raz dla dużych rodzin… albo dla osób, które mają pokaźne grono znajomych.

To nie koniec promocji.

mitsubishi promocja taniej o vat

Tak naprawdę, wybierając Outlandera, da się zaoszczędzić jeszcze więcej niż wspomniane ponad 15 tysięcy złotych. Jeśli klient zdecyduje się na pakiet ubezpieczenia PZU 4,3 proc, otrzyma dodatkowy rabat na auto w wysokości 2 500 zł brutto. Dodajmy jedno do drugiego. Maksymalna łączna korzyść wynosi w wypadku auta z roku modelowego 2020 aż 18 010 zł brutto! To równowartość kilkuletniego tankowania Outlandera, sporych zakupów w sklepie z markową elektroniką albo bardzo luksusowych wakacji dla rodziny.

Pełną listę obniżek można znaleźć po kliknięciu w ten link. Przy okazji można też sprawdzić ofertę leasingową i umówić się na jazdę próbną. Warto. Warto się też… nieco pospieszyć. Koniec roku jest coraz bliżej, a tak dobre oferty nie mogą trwać w nieskończoność!

Materiał powstał we współpracy z firmą Mitsubishi.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać