Lokowanie produktu

Kolejni szczęśliwcy zobaczą się z Robertem Kubicą. Trwa Loteria ORLEN

Lokowanie produktu 05.09.2019 9 interakcji
Artur Maj
Artur Maj 05.09.2019

Kolejni szczęśliwcy zobaczą się z Robertem Kubicą. Trwa Loteria ORLEN

Artur Maj
Artur Maj05.09.2019
9 interakcji Dołącz do dyskusji

Laureat nagrody dodatkowej wraz z czworgiem znajomych pojedzie oglądać wyścig Kubicy w Rosji.

O Loterii ORLEN po raz pierwszy pisaliśmy już w czerwcu. W akcji promocyjnej do wygrania są dosłownie miliony nagród, w tym 88 rodzinnych Peugeotów 3008, a także vouchery uprawniające do wyjazdu na wyścigi Roberta Kubicy. Takich voucherów, nagród dodatkowych, jest do wygrania 6 – po jednym na wybrane  wydarzenie.

Nagroda obejmuje transport z Warszawy do kraju, w którym rozgrywany jest wyścig, transfery na miejscu, noclegi w czterogwiazdkowym hotelu wraz z wyżywieniem, bilety wstępu na tor wraz ze zwiedzaniem oraz bilety na sam wyścig. Zwycięzca spotka się także z Robertem Kubicą.

loteria Orlen Kubica

Do tej pory losowanie odbyło się już cztery razy.

Wylosowani zwycięzcy pojechali na wyścigi do Francji, Niemiec i Belgii. 1 września odbyło się losowanie wyjazdu na wyścig Roberta Kubicy w Rosji, który odbędzie się 29 września 2019 r.

Retransmisję z tego wydarzenia można zobaczyć na Youtube:

Zgodnie z regulaminem, w STUDIO ORLEN wylosowano trzy numery zdrapek: jedną zwycięską oraz dwie zapasowe. W losowaniu brały udział wszystkie zgłoszenia zarejestrowane w okresie od 28 lipca do 31 sierpnia.

Szczęśliwy właściciel wylosowanej zdrapki może zaprosić na wyjazd 4 osoby towarzyszące. O tym, że to niezapomniane przeżycie świadczy krótka relacja z pobytu ostatnich wygranych na wyścigu we Francji:

Loteria ORLEN trwa nadal, a do wygrania jest wciąż mnóstwo nagród.

Akcja promocyjna na stacjach paliw ORLEN trwa, a grono zwycięzców powiększa się z dnia na dzień. Już ponad 3,5 miliona nagród VERVA trafiło do wygrywających. Z puli 88 samochodów 46 aut znalazło swoich nowych właścicieli. 

Wciąż można wygrać nagrodę dodatkową – wyjazd na kolejne wyścigi – w Meksyku i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Żeby wziąć udział w losowaniu vouchera należy zarejestrować kod ze zdrapki na stronie loteria.orlen.pl. I oczywiście zachować dowód zakupu. Zgłoszenia przyjmowane są tylko od zarejestrowanych uczestników Programu VITAY posiadających konto na vitay.pl. Jeśli nie posiadasz konta, nic straconego – możesz zarejestrować się w trakcie dokonywania zgłoszenia. Bliższe informacje na temat listy stacji biorących udział, zasad loterii i odbioru nagród można znaleźć na stronie loteria.orlen.pl. 

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać