Porady

Jak zwiększyć zasięg pilota do samochodu? Twoja głowa eksploduje, gdy tego spróbujesz [wcale nie]

Porady 23.09.2021 62 interakcje
Grzegorz Karczmarz
Grzegorz Karczmarz 23.09.2021

Jak zwiększyć zasięg pilota do samochodu? Twoja głowa eksploduje, gdy tego spróbujesz [wcale nie]

Grzegorz Karczmarz
Grzegorz Karczmarz23.09.2021
62 interakcje Dołącz do dyskusji

W czasach foliowych czapeczek i lęku przed 5G, ta rada, jak zwiększyć zasięg pilota do samochodu, wydaje się dość odważna.

Wcześniej nieznany mi Youtuber zrobił całkiem przyzwoity film zatytułowany Jak zmienić swój mózg w antenę. Jest to wspaniała okazja, by przypomnieć starą sztuczkę, która się sprawdza, gdy potrzebujemy na chwilę zwiększyć zasięg samochodowego pilota. Najprościej jest zrobić dwa kroki w stronę samochodu, żeby fale z pilota miały szansę dotrzeć do anteny, ale komu by się chciało tyle łazić. Dlatego ugotowanie swojego mózgu, przemienienie go w chlupoczącą galaretę, w rzeźnię numer 5, słowem w mózg każdego polityka, który uważa, że straciliśmy na członkostwie w Unii Europejskiej, wydaje się całkiem dobrym pomysłem.

To żart oczywiście (oprócz ostatniego), ten sposób jest całkowicie bezpieczny.

Jak zwiększyć zasięg pilota do samochodu?

Zapomniałeś, czy zamknąłeś samochód, a jesteś już w domu, na którymś tam piętrze. Wystarczy ci jeden potwierdzający klik pilotem, jedno mignięcie kierunkowskazów, żeby zdobyć pewność. Lub odwrotnie, chcesz komuś otworzyć bagażnik z większej odległości. Pilot jednak zdaje się nie działać, samochód nie reaguje, odległość jest zbyt duża, a iść się nie chce. Co robić, jak żyć? Jak zwiększyć zasięg pilota do samochodu?

Podnoszenie i wyciąganie ręki nie wystarczy. Stawanie na przedmiotach, żeby być wyżej, również może nie przynieść rezultatu. Sposób jest bardzo prosty. Wystarczy przyłożyć pilota do głowy.

Jak to działa?

Nasza głowa zadziała jak antena i wzmocni wysyłany przez pilota sygnał. Ludzie od lat stosują ten sposób, ale nie wiedzą, dlaczego on działa. Kyle Hill – autor filmu – wyjaśnia to następująco.

jak zwiększyć zasięg pilota do samochodu

Człowiek składa się z mięsa, ale także z wody. Fale wysyłane przez pilota do samochodu przechodzą przez nasze ciało i dzięki wodzie rezonują, czyli zwiększają amplitudę drgań. Tym samym fale emitowane przez pilota docierają dalej. Youtuber pokazuje również, że przyłożenie pilota do baniaka z wodą daje taki sam efekt. Niestety baniak z wodą mamy ze sobą stosunkowo rzadko, a głowę zawsze.

Foliowa czapeczka

W czasach kiedy ludzie boją się szczepionek, a nawet wprowadzenie na rynek technologii 5G budzi u niektórych obawy o własne zdrowie, ten sposób może nie zyskać wielkiej popularności. No bo jak to tak, wprowadzać te fale do mózgu? Chwilowo nie widać, by parkingi były całe zasłane ciałami osób, które zabiły się pilotem do samochodu. Co może oznaczać, że mało kto korzysta z tego sposobu albo że jest on bezpieczny. Na pewno się przyda, gdy kiedyś nie będzie się nam chciało podchodzić do samochodu, albo będziemy chcieli odnaleźć go na rozległym parkingu.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać