Ciekawostki

Nowy iPhone z kawałkiem Tesli i popiersie wodza. Co tu się od elonmuskniło?

Ciekawostki 30.11.2021 25 interakcji
Grzegorz Karczmarz
Grzegorz Karczmarz 30.11.2021

Nowy iPhone z kawałkiem Tesli i popiersie wodza. Co tu się od elonmuskniło?

Grzegorz Karczmarz
Grzegorz Karczmarz30.11.2021
25 interakcji Dołącz do dyskusji

Już nie musisz się zastanawiać, jak wypełnić miejsce na półce obok obrazka z pierwszej komunii. Dostępny jest zestaw prawdziwego fana Tesli od firmy Caviar.

W życiu nadchodzą czasami taki chwile, że trzeba się jakoś zdefiniować. Określić, kim naprawdę się jest i dać temu fizyczne dowody. Nie można całego życia przeżyć w cieniu, chowając swoje rzeczywiste przekonania. Czy prawdziwy fan Tesli może mieć zwyczajnego iPhone’a i tracić z oczu oblicze wodza, choć na chwilę?

Mocne wyjście z szafy zapewni nam iPhone z elementami przetopionej Tesli i popiersie Elona Muska.

iphone caviar tesla

Święty już teraz

Może i Elon Musk przyznał, że większość jego wiadomości na Twitterze została opracowana w toalecie, ale to nie szkodzi. Nie możemy umniejszać ich mądrości, mimo że napisał też, iż produkowanie tweetów przynosi mu ukojenie. To, że ze światem komunikuje się głównie w ten sposób, również nie ma znaczenia. Dogmat o jego wielkości został już dawno uchwalony, mimo że wielkość osiągnął na porcelanowym tronie. To rzadka umiejętność, ale nawet w tej pozycji, udało mu się zawładnąć umysłami fanów elektryfikacji w motoryzacji. Zdarza się.

iphone caviar tesla

Jeśli mamy już osobę niemal świętą, taką do stawiania na piedestale, to potrzebujemy jeszcze świętych obrazków przedmiotów wspierających jej kult. Nic nie wykona tego zadania lepiej niż iPhone z kawałkiem Tesli i popiersie Elona Muska.

Oto iPhone od firmy Caviar

Firma Caviar znana jest z produktów dla klientów o bardzo wyjątkowym guście. W swoim portfolio ma już pozłacaną Teslę Model S. Teraz stworzyła okazję dla mniej zamożnych fanów tej marki. Oferuje nowe iPhony, których obudowę częściowo wykonano z karoserii Tesli.

iphone caviar tesla

Część samochodu przetopiono i uformowano z niego elementy obudowy. Ten fragment zawiera grafiki przedstawiające modele samochodów Tesli i wizerunek Elona Muska. Pozostałe części mają być wykonane z tytanu z powłoką PVD. Obecne są także wstawki z miedzi ucieleśniające głęboką symbolikę innowacyjnego podejścia Elona Muska do branży motoryzacyjnej: miedź to najważniejszy element każdego samochodu elektrycznego, można by go nazwać głównym mięśniem sercowym. Tak Caviar opisał miedziany fragment telefonu.

W sprzedaży są dwa iPhony, iPhone 13 Pro i 13 Pro Max. Ich ceny to kolejno 6 760 i 7 300 dolarów. Czyli dość tanio jak za przedmioty będące praktycznie relikwiami. Gdyby komuś nie wystarczyła twarz Elona Muska na obudowie telefonu, to Caviar ma na to rozwiązanie. Popiersie Elona Muska kosztuje 3 220 dolarów, co też wydaje się być okazją. W końcu kiedyś ludzie będą się o takie przedmioty zabijać.

elon musk caviar tesla

Nie wyjaśniono, czy figurka pozwala na łatwy montaż na desce rozdzielczej samochodu, wiadomo jakiej marki. Niestety popiersie jest dostępne tylko w liczbie 27 sztuk, iPhonów podobno jest 99. Należy się spieszyć.

Jeśli jednak najwięksi fani Tesli przeoczą tę okazję, to mogą płynnie przerzucić się na inną markę. Nie tak daleko od Warszawy, wielką estymą cieszy się Opel. Czekam na iPhone z kawałkiem Elona Muska.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać