Wiadomości

Mamo, kupmy Toyotę Tundrę… Tymczasem w domu zwracasz obiad na Sofixy

Wiadomości 18.09.2022 20 interakcji
Grzegorz Karczmarz
Grzegorz Karczmarz 18.09.2022

Mamo, kupmy Toyotę Tundrę… Tymczasem w domu zwracasz obiad na Sofixy

Grzegorz Karczmarz
Grzegorz Karczmarz18.09.2022
20 interakcji Dołącz do dyskusji

Pomóż wprowadzić go do Europy, przyjacielu. Sino Vehicle Hub ma dobry, chiński wóz na sprzedaż, który jest Toyotą Tundrą, na jaką cię stać.

Kiedyś, jak niczego nie było, trzeba było nosić buty marki Abibas, albo jakieś plastikowe butopodobne przedmioty. Teraz te przedmioty z powrotem wracają do mody i robią się kultowe, czyli ironicznie modnie. Nie możemy wykluczyć, że nowy pickup z Chin kiedyś podzieli ten los. Teraz go wyśmiejemy, a za kilkanaście lat będzie sprzedawany w domu aukcyjnym, cały jeszcze owinięty w kontener, w którym do nas przypłynął.

Chiński pickup z silnikiem 1.0

Jeszcze nie przypłynął, ale może jakiś inwestor zostanie chińskim przyjacielem. Sino Vehicle Hub pokazało swojego pickupa. Wiem, jakie musiało być jedyne założenie przy projektowaniu tego pojazdu: ma przypominać Toyotę Tundrę, reszta mnie nie interesuje. I tak właśnie się stało, przód przypomina przód Toyoty Tundry, reszta nikogo nie interesuje.

SVH mini pickup trucks designed by Sino Vehicle Hub will go on sale this year, we are finding the potential partner in…

Posted by Sino Vehicle Hub Co., Limited on Tuesday, September 13, 2022

Kiedyś nie mogliśmy kupić markowych, zachodnich butów, stąd wzięły się Abibasy. Najwidoczniej Chiny mają ochotę na Toyotę Tundrę, ale ich dostępność jest zbyt ograniczona. Dlatego w tym pickupie postawiono na gargantuiczny przód, ale to dopiero jego tył robi wrażenie. Tak jak Sofixy otrzymane w prezencie, gdy ktoś nastawił się na buty od Michaela Jordana.

chińska kopia Toyoty Tundry
Szefie, a napis Tundra na klapie też zmieniamy na Tundar? Nie, na klapie już nie, tam nikt nie zajrzy. Naklejek z opon też nie zdejmuj, to podkreśli efekt świeżości.

Parametry techniczne błagają o lekki ładunek

Fajnie tam w tych Chinach jest. Chcesz mieć swojego pickupa, to idziesz do wytwórni ciężarówek wszelakich i ci jakiego robią i on jest już twój, a ty jesteś gość i masz swoją markę. Tak zapewne uczyniono w Sino Vehicle Hub Co., Limited. Oto czym mogą się pochwalić:

  • marka to SVH, zapewne skrót od Sino Vehicle Hub,
  • model nazywa się Tundar, zbieżność z nazwą Tundra jest nieprzypadkowa,
  • napęd jest tylko na jedną oś,
  • podobno znajdziemy tu trzycylindrowy silnik 1.0 od Isuzu, ale problem jest taki, że Isuzu raczej nigdy takiego silnika nie robiło. komentatorzy za to dopatrzyli się tu podobieństwa do jednostki z Suzuki Samurai o mocy 45 KM,
  • prędkość maksymalną opisano tu jako 100 KM i zapewne jest oczywista pomyłka pisarska, a nie moc tego pojazdu,
  • biegów jest 5, ale mam pewne wątpliwości, czy skrzynia zmienia je automatyczne, jak to widnieje w opisie,
  • wymiary auta w milimetrach to 1300/1450/450, ale mam wrażenie, że zgubiono jedno zero na końcu,
  • pojazd chyba posiada klimatyzację i być może kamerę cofania, jeśli dobrze interpretuję opis.
chińska kopia Toyoty Tundry
Trzy pedały, typowy automat.

Toyota Tundra na jaką cię stać

Pickup ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku, a ty możesz wesprzeć jego wędrówkę na europejski ląd. Państwo z Sino Hub namawiają potencjalnych inwestorów do kontaktu, bo chcą z ofertą wybrać się za morze. Nie do końca wiem, który ocean mają na myśli, ale nie sądzę, by przesadnie się ograniczali. Strona na której oferują nowe i używane samochody jest rodowodu chińskiego, a twierdzą, że siedzibę mają w Teksasie. Myślę, że to w niczym nie przeszkadza, znajdzie się partner, to i znajdzie się wielka woda do przebycia.

Tym samym możemy powrócić do czasów minionych, tych za którymi tak tęsknim. I znów musieliśmy się zadowalać produktami, które tylko wyglądały jak te, które naprawdę chcieliśmy mieć.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać