Lokowanie produktu

Do 20% taniej za OC lub OC/AC. Black Friday w LINK4

Lokowanie produktu 17.11.2020 1 interakcja
Piotr Barycki
Piotr Barycki 17.11.2020

Do 20% taniej za OC lub OC/AC. Black Friday w LINK4

Piotr Barycki
Piotr Barycki17.11.2020
1 interakcja Dołącz do dyskusji
Advertisement

Od 24 do 30 listopada potrwa Black Friday w LINK4.

Jak udało nam się dowiedzieć, zniżki na ubezpieczenia OC i OC/AC będą wynosiły od 13% do aż 20%. Ciekawe jest też to, że będą mogli z nich skorzystać nawet kierowcy, którym dotychczasowe OC i OC/AC kończy się dopiero za pół roku. 

Jeśli Twoje OC lub OC/AC wygasa w kwietniu 2021 roku to i tak będziesz mógł kupić polisę LINK4.

Przy zawieraniu umowy z LINK4 musisz po prostu zaznaczyć dzień, od którego ma zacząć obowiązywać nowo kupiona polisa. Maksymalny czas to do 6 miesięcy. 

A warto kupić polisę wcześniej, bo przez 7 dni będzie można ją nabyć w LINK4 aż do 20% taniej! To spora oszczędność. Zniżki będą dotyczyć OC oraz pakietu OC/AC. OC jest Polsce obowiązkowe, a za poruszanie się samochodem bez OC grożą olbrzymie kary finansowe, od 1040 do 5200 złotych. AC to ubezpieczenie dodatkowe, ale często zmieniające bardzo dużo. Przydaje się w całej gamie szkód. Będzie zbawienne w przypadku kradzieży, stłuczki, różnorakich aktów wandalizmu, ale też na wypadek przegryzienia kabli przez zwierzęta czy spadającej na samochód gałęzi lub wręcz drzewa. Bo o to w Polsce nietrudno właściwie o każdej porze roku. Wszyscy pamiętamy, że bardzo groźnie bywało latem, silnego wiatru nie zabrakło także już nawet tej jesieni. 

Z całą ofertą LINK4 można się zapoznać na stronie internetowej LINK4 www.link4.pl.

Poza wszelkimi szczegółami dotyczącymi zakresu polis są tam też ogólne warunki ubezpieczenia wraz z limitami wyłączeniami. W razie pytań do dyspozycji są też konsultanci LINK4 dyżurujący pod numer 22 444 44 44.  

* Materiał powstał we współpracy z LINK4 

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać