Uncategorized

Naszą redakcję wzmacnia Adam Majcherek, były redaktor naczelny „Auto Motor i Sport”

Uncategorized 04.06.2018 157 interakcji
Tymon Grabowski
Tymon Grabowski 04.06.2018

Naszą redakcję wzmacnia Adam Majcherek, były redaktor naczelny „Auto Motor i Sport”

Tymon Grabowski
Tymon Grabowski04.06.2018
157 interakcji Dołącz do dyskusji

Miło mi poinformować, że redakcję Autobloga wzmocnił od czerwca 2018 r. Adam Majcherek – wieloletni pracownik miesięcznika Auto Motor i Sport, a w ostatnich latach jego redaktor naczelny.

Adama znam od 2007 r., kiedy to jeszcze jako redaktor naczelny czasopisma Maxi Tuning zwróciłem na na niego uwagę w poszukiwaniu nowej osoby do redakcji. Adam okazał się być nie tylko człowiekiem sumiennym i solidnym, ale też zafascynowanym motoryzacją i obdarzonym talentem do pisania. To rzadkie połączenie sprawiło, że po moim odejściu z Maxi Tuningu, Adam pozostał cenionym pracownikiem wydawnictwa Motor Presse Polska. Gdy Maxi Tuning został zamknięty (a tuning w Polsce umarł tak szybko, jak się narodził), Adam pracował w Auto Motor i Sporcie, a do niedawna pełnił funkcję redaktora naczelnego tego miesięcznika.

Na Autoblogu Adam będzie odpowiadał za dział samochodów nowych, ze szczególnym naciskiem na przyszłość motoryzacji: auta elektryczne, hybrydowe i autonomiczne. Jego zadaniem będzie także współpraca z importerami samochodów i opieka nad akcjami partnerskimi na Autoblogu.

Cieszę się z tego wzmocnienia z dwóch powodów. Pierwszy – to ten, że Autoblog przyciąga osoby, które najpewniej bez problemu znalazłyby pracę w innych redakcjach, a jednak zdecydowały się zainwestować swój czas i wysiłek właśnie w ten projekt. Drugi – to to, że dzięki dołączeniu do nas Adama mamy naprawdę silną ekipę, na którą składa się aż trzech byłych redaktorów naczelnych czasopism papierowych: ja prowadziłem Maxi Tuning, Adam – Auto Motor i Sport, a teksty historyczne dla Autobloga pisuje Wojciech Jurecki, wieloletni redaktor naczelny Classicauto. Z takim „dream teamem” możecie być pewni, że Autoblog będzie dostarczał dla Was najciekawsze treści motoryzacyjne, ze szczególnym naciskiem na oryginalne, własne tematy, których nie znajdziecie gdzie indziej.

Adam – witamy na pokładzie!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać