REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Tu znajdziesz najlepszy prezent dla Dziecka – ranking dla małych i dużych

Nie wiesz, co kupić dziecku na święta? Nie martw się - nie ty jedyny, bo bycie Mikołajem, który nie zbywa dziecka najpopularniejszymi zabawkami i ubraniami, nie jest łatwe. Dlatego podpowiadamy kilka kreatywnych, naukowych, ale i po prostu gadżeciarskich pomysłów na gwiazdkowy prezent, które zachwycą dzieci w każdym wieku.

01.12.2023
21:10
Prezent świąteczny - prezent dla dziecka
REKLAMA

Twoje dziecko (lub dziecko, które chcesz obdarować) zapewne już teraz spędza całkiem sporo czasu przed smartfonem, laptopem lub tabletem. Choć kupienie mu kolejnego, nowego urządzenia byłoby całkiem prostym i przydatnym rozwiązaniem, to istnieje znacznie więcej pomysłów na prezent gwiazdkowy, który pobudzi jego wyobraźnię na dłuższy czas.

Z dedykacją dla zatroskanych rodziców, dziadków, chrzestnych, ale i ciekawskich oraz kreatywnych dzieci, przedstawiam nasze propozycje na prezent świąteczny dla najmłodszych. Gwarantujemy status Mikołaja roku i prezenty, które nie zostaną rzucone w kąt po tygodniu.

REKLAMA

Nintendo Swtich Lite

Nintendo Switch trafiło na pierwsze strony gazet w 2020 roku jako najpopularniejsza konsola przenośna w historii, a Switch Lite to jej tańsza i mniej funkcjonalna wersja. Jednak niech cię to nie zwiedzie, gdyż konsola nadal zapewnia dziesiątki (a nawet setki) godzin zabawy dla dzieci w wieku sześciu lat i starszych. Chociaż urządzenie nie posiada kompatybilności z telewizorem, nadal znajdziemy w nim 32 GB pamięci, akumulator pozwalający na 3-7 godzin czasu gry i kompatybilność ze wszystkimi grami Nintendo Switch, które obsługują tryb ręczny. Ponadto Lite oferuje różnorakie wersje kolorystyczne, które dzieci polubią bardziej niż standardowe niebieskie i czerwone Joy-Cony zwykłego Switcha.

KONSOLĘ NINTENDO SWITCH LITE KUPISZ W TYM SKLEPIE:

Zestaw małego geologa od National Geographic

National Geographic znamy przede wszystkim z popularnego magazynu i programu telewizyjnego, jednakże pod popularną na świecie marką produkowane są także zabawki STEM (science, technology, engineering, mathematics - nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Jedną z takich zabawek mających wprowadzić młodych odkrywców w świat nauki jest zestaw małego geologa do wydobywania minerałów. Znajdziemy w nim bryłę, którą - za pomocą dołączonych do zestawu narzędzi - należy rozłupać, by odkryć trzy różne kamienie ozdobne. Dodatkowo młody odkrywca otrzymuje podręcznik wraz z instrukcją i informacjami na temat wydobytych skarbów.

ZESTAW MAŁEGO GEOLOGA JEST DOSTĘPNY TUTAJ:

Robot Clementoni RoboMaker

Co jest lepsze od kupienia dziecku robota? Kupienie dziecku zestawu, dzięki któremu samodzielnie go złoży i zaprogramuje. Taką zabawę oferuje RoboMaker od Clementoni. Do dyspozycji użytkownika zostaje oddane ponad 200 części (w tym 2 silniki, 1 głośniki i czujnik podczerwieni), a gotowa konstrukcja może być programowana samodzielnie przez dziecko, dając mu szerokie pole do popisu - ale i zabawy. Bowiem Celementoni przygotowało również aplikację na smartfony i tablety, która pozwala sterować robotem lub grać z nim w gry.

IDŹ DO SKLEPU

LEGO Technic Ciężarówka Mercedes-Benz Zetros z napędem na 4 koła

Pojazdy budowane z LEGO potrafią być idealnymi replikami prawdziwych pojazdów, jednak w przeciwieństwie do nich napęd mają, cóż, na jedną rękę. Problem ten rozwiązuje seria LEGO Technic, w której znajdziemy m.in. pojazdy zdalnie sterowane. Jednym z takich pojazdów jest Ciężarówka Mercedes-Benz Zetros, która po złożeniu i umieszczeniu w niej sześciu baterii AA jest w stanie jeździć, a kontrola pojazdem odbywa się za pomocą aplikacji na smartfony i tablety LEGO Technic Control+. Ponadto pojazd dobrze radzi sobie również na nierównych powierzchniach i wzniesieniach, czyniąc go świetną zabawką również poza domem.

CIĘŻARÓWKA LEGO JEST DOSTĘPNA W TYM SKLEPIE:

Tamagotchi

Choć Tamagotchi szczyty popularności osiągało niemal dwadzieścia lat temu, to nadal pozostaje ono świetną opcją na prezent dla dziecka na święta. W dużym skrócie: Tamagotchi to wirtualny zwierzak zamknięty w małym urządzeniu (wielkości breloka). Zwierzaka należy co kilka godzin karmić, bawić się z nim, sprzątać jego otoczenie czy leczyć gdy zachoruje. Ponadto Tamagotchi może komunikować się z innymi Tamagotchi poprzez podczerwień.

TAMAGOTCHI KUPISZ W TYM SKLEPIE:

Projektor gwiazd astronauta od Aurelis

Dzieci są różne i mają różne zainteresowania, jednak niewiele rzeczy łączy wszystkie dzieci tak bardzo jak chęć posiadania iście gwiezdnego nieba we własnym pokoju. Aby uniknąć zaklejania pomieszczenia fluorescencyjnymi gwiazdkami, polecamy projektor gwiazd w kształcie astronauty od Aurelis. Projektor nie pokazuje na ścianach jedynie płaskiego rzutu zwykłych pięcioramiennych gwiazd, a imituje prawdziwie kosmiczne niebo pełne gazów, pyłu międzygwiazdowego i gwiazd. A to wszystko zamknięte w obudowie astronauty, który za dnia będzie dumnie siedział na półce małego entuzjasty astronomii.

PROJEKTOR GWIAZD JEST DOSTĘPNY W TYM SKLEPIE:

Zestaw do tworzenia gier wideo Pixicade

REKLAMA

Tworzenie gier wideo utożsamiamy z rozległą znajomością programowania, tworzenia ilustracji oraz dużą ilością kreatywności. Z zestawem Pixicade dziecko będzie potrzebować jedynie tego ostatniego, gdyż projektowanie gier wymaga jedynie... rysowania. W zestaw wchodzi kilka plansz z markerami, na których należy narysować grę. Następnie za pomocą urządzenia z systemem Android lub iOS należy zrobić zdjęcie grze i ożywić ją w aplikacji Pixicade. Z pomocą rodziców zestawem do tworzenia gier wideo Pixicade może cieszyć się nawet sześciolatek.

ZESTAW DO TWORZENIA GIER KUPISZ TUTAJ:
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA