1. SPIDER'S WEB
  2. Zakupy
  3. Technologie

Jaki prezent dla męża na święta Bożego Narodzenia? Pomysły na to, co kupić pod choinkę

Jaki prezent na święta Bożego Narodzenia dla męża wybrać? Co mu kupić pod choinkę? Sprawdź nasze pomysły oraz propozycje na idealny upominek. Jeśli lubisz obdarowywać swojego małżonka, to święta są dobrą okazją, aby go zaskoczyć.

Pomysł na prezent dla męża na święta. Co kupić pod choinkę?

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a to oznacza, że mamy coraz mniej czasu na wybór i poszukiwanie prezentów. W sklepach pojawiły się już oferty świątecznych podarunków. Możemy wybierać wśród drogich i ekskluzywnych, jak i tych mniejszych i skromniejszych upominkach. Co kupić osobie, z którą spędzamy najwięcej czasu?

Co kupić mężowi pod choinkę?

W wybieraniu prezentu dla męża na święta Bożego Narodzenia, najistotniejsza jest oryginalność. Prawdopodobnie dostał już od Ciebie nie jeden podarunek, dlatego spróbuj, aby był on wyjątkowy i niepowtarzalny. Warto dostosować niespodziankę do preferencji lub zainteresowań wybranka. Oto kilka pomysłów na prezent pod choinkę dla męża.

Xbox Series X

Pierwsza na liście pomysłów na świąteczny prezent dla męża znajduje się pożądana przez każdego mężczyznę konsola. Xbox Series X to najnowsza konsola Microsoftu, która premierę miała w zeszłym roku. Możesz mieć pewność, że mąż będzie skakał z radości i cieszył się z niespodzianki jak dziecko, bo jaki mężczyzna nie lubi gier wideo?

10 faktów o XBOX SERIES X po tygodniu z konsolą

Aby dowiedzieć się więcej o tej konsoli przeczytaj nasz artykuł Duży, ale wariat. Xbox Series X - recenzja na gorąco.

Apple TV 4K

APPLE TV 4K to kolejna propozycja cyfrowego prezentu na Boże Narodzenie dla męża. Spokojnie, nie musisz się przejmować, że to kolejny telewizor, który zajmie Ci miejsce w salonie lub sypialni.

Apple TV 4K to mała przystawka do telewizora z pilotem, która pozwala na dostęp do dostęp do serwisów VOD takich jak Netflix, Apple TV+, a także gier wideo na autorskiej platformie Apple Arcade.

Apple TV

To urządzenie zamieni telewizor w funkcjonalny Smart TV. Można powiedzieć, że kupując mężowi taką niespodziankę, sprawiasz prezent również sobie, gdyż z Apple TV, z pewnością będzie korzystać cała rodzina. Aby przeczytać więcej o Apple TV: Najbardziej ekscytująca dla mnie nowość od Apple’a? Apple TV 4K. Serio.

Logitech MX Master 3 to mysz bezprzewodowa, która wyposażona jest elektromagnetyczne kółko przewijania, możliwość personalizacji, automatyczne przełączanie między wieloma komputerami, ładowanie przez USB-C oraz szybsze śledzenie ruchu.

Jeśli twój mąż spędza wiele czasu przed komputerem, to MX Master 3 będzie idealnym prezentem. Mysz tego typu szczególnie się sprawdzi w zawodach grafików i programistów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o MX Master, przeczytaj naszą recenzję myszki.

Kup mysz Logitech MX Master 3 w dobrej cenie.

Zestaw olejków do brody

Zestaw "Siedmiu Wspaniałych" będzie strzałem w dziesiątkę dla męża z pokaźnym zarostem. Każdy brodacz uwielbia dbać o swoją brodę, a olejki z zestawu "Siedmiu Wspaniałych" powstały we współpracy z barberami. Broda twojego mężczyzny będzie przyciągała niesamowitym zapachem.

Zestaw olejków do brody "Siedmiu Wspaniałych"

Philips OneBlade to idealne rozwiązanie zarówno dla mężczyzn ze sporą brodą, jak i tych, którzy wolą krótsze zarosty. Dzięki temu jest idealnym i praktycznym pomysłem na prezent dla męża na święta Bożego Narodzenia. Philips OneBlade oferuje kilka nakładek pozwalających regulować długość zarostu i zapewnia pielęgnację nie tylko twarzy, ale również całego ciała. Największe zalety trymera Philips to prostota wymiany ostrzy, które są ogólnodostępne, łatwość modelowania zarostu, szybkość golenia i wygoda.

Philips OneBlade

Kup golarkę Philips OneBlade w dobrej cenie.

Jaki prezent kupić mężowi pod choinkę?

Pomysły na prezent na święta Bożego Narodzenia dla męża powinien być przemyślany. Powyższa lista zawiera propozycje, które z pewnością spodobają się twojemu wybrankowi.

Więcej pomysłów na prezenty znajdziesz w naszym Poradniku Świątecznym.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.