1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Technologie
  4. Zakupy

Zakupy w MediaMarkt. Każdy wykonany przysiad przy kasie to złotówka dla potrzebujących dzieciaków

mediamarkt zakupy przysiady

MediaMarkt rozpoczął nową akcję charytatywną, w ramach których klienci sklepu mogą małym wysiłkiem przekazać pieniądze na cele charytatywne. Wystarczą zakupy i minimalne umiejętności sportowe.

Jeżeli ktoś z szanownych czytelników planuje w nieodległej przyszłości zakupy za minimum 100 zł w MediaMarkt, to mam sugestię. Proponuję małą rozgrzewkę stawów przed samymi zakupami. Przyda się do dźwigania zakupionych towarów, ale też do pomocy potrzebującym dzieciom.

W akcji Pomaganie jest cool. Kupując, pomagasz! może wziąć udział każdy, kto w dniach 15 września – 15 października zrobi zakupy w jednym ze sklepów stacjonarnych sieci za co najmniej 100 zł i zrealizuje wyzwanie 10 przysiadów. Za każde wykonane zadanie MediaMarkt przekaże 10 zł na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Przysiady dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Akcja charytatywna w MediaMarkt.

Uczestnicy otrzymają dodatkowe nagrody. Jedną z nich jest półroczny abonament do aplikacji Fitkiddo, w której najmłodsi zdobywają punkty za wykonanie zadań w formie ćwiczeń. Drugą są kody rabatowe na zakupy odzieży oraz sprzętu sportowego i turystycznego w sklepie Intersport.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci prowadzi świetlice środowiskowe na terenie całego kraju, gdzie najmłodsi otrzymują niezbędne wsparcie. Potrzeby ponad 300 placówek Towarzystwa są ogromne. Potrzebny jest nie tylko sprzęt dla dzieci, ale także urządzania do obsługi zajęć zdalnych w placówkach opieki dziennej w całej Polsce.

Lokowanie produktu: MediaMarkt