REKLAMA
 1. SPIDER'S WEB
 2. Tech
 3. Nauka
 4. Koronawirus

Już dzisiaj piąte losowanie loterii szczepionkowej. Kto wygra 50 tys. złotych, a kto hulajnogę?

Jak co tydzień w środę, także i dzisiaj odbędzie się kolejne losowanie loterii szczepionkowej. Jest to już piąta szansa na wygranie atrakcyjnej nagrody. Sprawdź, czy tym razem nie wygrałeś ty.

loteria szczepionkowa losowanie
REKLAMA
537 interakcji
dołącz do dyskusji

11 sierpnia 2021 r. to środa. A jak środa, to jest i losowanie nagród w Loterii Narodowego Programu Szczepień.

REKLAMA

W tym tekście znajdziesz informacje o tym:

Losowanie nagród w loterii szczepionkowej po raz piąty

11.08.2021 r. po raz kolejny organizowane jest cotygodniowe losowanie nagród w ramach loterii Narodowego Programu Szczepień. Także i dzisiaj będzie można wygrać 50 tys. złotych lub hulajnogę elektryczną.

Sprawdź, czy wygrałeś w loterii szczepionkowej

Aby wygrać w losowaniu loterii szczepionkowej, potrzeba naprawdę sporo szczęścia. Jak dotąd zaszczepiło się w Polsce ponad 17 mln osób i wszystkie one są uprawnione do udziału w loterii szczepionkowej. Nie zmienia to faktu, że mimo wszystko warto sprawdzić, czy przypadkiem tym razem nie trafiło na nas. Wyniki losowania publikowane są w środę na specjalnej stronie internetowej w formie tabeli. Wystarczy wśród laureatów danego losowania poszukać swojego imienia, pierwszej litery nazwiska i sprawdzić, czy wpisany przy nich początek numeru telefonu zgadza się z naszym numerem telefonu. Jeżeli tak - być może właśnie wzbogaciliśmy się o nagrodę.

Co można wygrać w loterii szczepionkowej?

W każdym środowym, cotygodniowym losowaniu loterii szczepionkowej można wygrać jedną z sześciu nagród pieniężnych w wysokości 50 tys. zł lub jedną z sześciu hulajnóg elektrycznych marki Segway.

Oprócz tego raz w miesiącu odbędzie się dodatkowe losowanie miesięczne. Tutaj nagrody są już poważniejsze: do wygrania jest 100 tys. zł lub samochód Toyota Corolla Hybrid.

Na zakończenie całego programu loterii szczepionkowej planowane jest natomiast losowanie finałowe, w którym będzie można wygrać Toyotę C-HR (dwie sztuki) lub nagrodę finansową w wysokości miliona złotych.

Czy ktoś mnie poinformuje o wygranej?

Nawet jeżeli zapomnisz sprawdzić wyników losowania na stronie internetowej, informacja o wygranej zostanie wysłana w formie SMSa na Twój numer telefonu, jaki podałeś podczas rejestracji. Taka wiadomość powinna do ciebie dotrzeć w ciągu dwóch dni od losowania.

Kiedy odbędą się kolejne losowania loterii szczepionkowej?

Losowania tygodniowe

 • 18 sierpnia: rejestracja wymagana od 9 sierpnia do 15 sierpnia 2021
 • 25 sierpnia: rejestracja wymagana od 16 sierpnia do 22 sierpnia 2021
 • 1 września: rejestracja wymagana od 23 sierpnia do 29 sierpnia 2021
 • 8 września: rejestracja wymagana od 30 sierpnia do 5 września 2021
 • 15 września: rejestracja wymagana od 6 września do 12 września 2021
 • 22 września: rejestracja wymagana od 13 września do 19 września 2021
 • 6 października: rejestracja wymagana od 20 września do 30 września 2021

Losowania miesięczne:

 • 8 września: rejestracja wymagana 1 sierpnia do 31 sierpnia 2021 r.
 • 6 października: rejestracja wymagana 1 września do 30 września 2021 r.
REKLAMA

Zapisz się na losowanie Loterii Narodowego Programu Szczepień

Aby wziąć udział w loterii szczepionkowej, należy każdorazowo zgłosić chęć udziału w niej. W tym celu należy wypełnić prosty formularz na Internetowym Koncie Pacjenta. Alternatywnie można także zadzwonić na infolinię dostępną pod numerem 989 i tam zgłosić chęć wzięcia udziału w loterii. Potem pozostaje tylko trzymać kciuki w trakcie losowania.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA