1. SPIDER'S WEB
 2. Koronawirus
 3. Nauka
 4. Tech

Już dzisiaj piąte losowanie loterii szczepionkowej. Kto wygra 50 tys. złotych, a kto hulajnogę?

loteria szczepionkowa losowanie
537 interakcji
dołącz do dyskusji

Jak co tydzień w środę, także i dzisiaj odbędzie się kolejne losowanie loterii szczepionkowej. Jest to już piąta szansa na wygranie atrakcyjnej nagrody. Sprawdź, czy tym razem nie wygrałeś ty.

11 sierpnia 2021 r. to środa. A jak środa, to jest i losowanie nagród w Loterii Narodowego Programu Szczepień.

W tym tekście znajdziesz informacje o tym:

Losowanie nagród w loterii szczepionkowej po raz piąty

11.08.2021 r. po raz kolejny organizowane jest cotygodniowe losowanie nagród w ramach loterii Narodowego Programu Szczepień. Także i dzisiaj będzie można wygrać 50 tys. złotych lub hulajnogę elektryczną.

Sprawdź, czy wygrałeś w loterii szczepionkowej

Aby wygrać w losowaniu loterii szczepionkowej, potrzeba naprawdę sporo szczęścia. Jak dotąd zaszczepiło się w Polsce ponad 17 mln osób i wszystkie one są uprawnione do udziału w loterii szczepionkowej. Nie zmienia to faktu, że mimo wszystko warto sprawdzić, czy przypadkiem tym razem nie trafiło na nas. Wyniki losowania publikowane są w środę na specjalnej stronie internetowej w formie tabeli. Wystarczy wśród laureatów danego losowania poszukać swojego imienia, pierwszej litery nazwiska i sprawdzić, czy wpisany przy nich początek numeru telefonu zgadza się z naszym numerem telefonu. Jeżeli tak - być może właśnie wzbogaciliśmy się o nagrodę.

Co można wygrać w loterii szczepionkowej?

W każdym środowym, cotygodniowym losowaniu loterii szczepionkowej można wygrać jedną z sześciu nagród pieniężnych w wysokości 50 tys. zł lub jedną z sześciu hulajnóg elektrycznych marki Segway.

Oprócz tego raz w miesiącu odbędzie się dodatkowe losowanie miesięczne. Tutaj nagrody są już poważniejsze: do wygrania jest 100 tys. zł lub samochód Toyota Corolla Hybrid.

Na zakończenie całego programu loterii szczepionkowej planowane jest natomiast losowanie finałowe, w którym będzie można wygrać Toyotę C-HR (dwie sztuki) lub nagrodę finansową w wysokości miliona złotych.

Czy ktoś mnie poinformuje o wygranej?

Nawet jeżeli zapomnisz sprawdzić wyników losowania na stronie internetowej, informacja o wygranej zostanie wysłana w formie SMSa na Twój numer telefonu, jaki podałeś podczas rejestracji. Taka wiadomość powinna do ciebie dotrzeć w ciągu dwóch dni od losowania.

Kiedy odbędą się kolejne losowania loterii szczepionkowej?

Losowania tygodniowe

 • 18 sierpnia: rejestracja wymagana od 9 sierpnia do 15 sierpnia 2021
 • 25 sierpnia: rejestracja wymagana od 16 sierpnia do 22 sierpnia 2021
 • 1 września: rejestracja wymagana od 23 sierpnia do 29 sierpnia 2021
 • 8 września: rejestracja wymagana od 30 sierpnia do 5 września 2021
 • 15 września: rejestracja wymagana od 6 września do 12 września 2021
 • 22 września: rejestracja wymagana od 13 września do 19 września 2021
 • 6 października: rejestracja wymagana od 20 września do 30 września 2021

Losowania miesięczne:

 • 8 września: rejestracja wymagana 1 sierpnia do 31 sierpnia 2021 r.
 • 6 października: rejestracja wymagana 1 września do 30 września 2021 r.

Zapisz się na losowanie Loterii Narodowego Programu Szczepień

Aby wziąć udział w loterii szczepionkowej, należy każdorazowo zgłosić chęć udziału w niej. W tym celu należy wypełnić prosty formularz na Internetowym Koncie Pacjenta. Alternatywnie można także zadzwonić na infolinię dostępną pod numerem 989 i tam zgłosić chęć wzięcia udziału w loterii. Potem pozostaje tylko trzymać kciuki w trakcie losowania.