REKLAMA
 1. SPIDER'S WEB
 2. Tech
 3. Nauka
 4. Koronawirus

Wyniki loterii szczepionkowej już są. Sprawdź, czy wygrałeś

Szósta loteria szczepionkowa już za nami. Zwycięzcy są już znani. Sprawdź, czy jesteś na liście, szczególnie jeśli dostałeś SMS-a o wygranej.

loteria szczepionkowa wyniki online losowanie nagrody 1
REKLAMA

Właśnie poznaliśmy wyniki szóstego losowania Loterii Narodowego Programu Szczepień. Jak co tydzień poznaliśmy listę zwycięzców, którzy wygrali nagrody pieniężne w wysokości 50 tys. zł, a także hulajnogi elektryczne. Łącznie nagrodzono 12 osób, po sześć kwotą pieniężną i hulajnogami.

REKLAMA

Wyniki loterii są, jak zwykle, opublikowane na stronie rządowej Loterii Narodowego Programu Szczepień. Na stronie znajdziemy listę zwycięzców, a na niej imiona, pierwsze litery nazwisk oraz pierwsze cyfry numerów telefonów. Pełne dane nie są dostępne z uwagi na ochronę danych osobowych w ramach RODO.

Na liście znajdziemy osoby z nagrodą główną, a także drugie tyle osób znajdujących się na liście rezerwowej. Ta druga grupa ma szansę na otrzymanie nagrody jeśli osoby z grupy głównej nie potwierdzą odbioru.

Każdy zwycięzca zostaje poinformowany o wygranej poprzez SMS wysłany na numer telefonu podany podczas rejestracji w programie loterii. Po otrzymaniu takiego SMS-a koniecznie trzeba sprawdzić, czy nasze dane widnieją na stronie rządowej wymienionej wyżej. Jeśli nie, najpewniej mamy do czynienia z oszustwem. Jeśli natomiast otrzymałeś SMS, a twoje imię i inicjał nazwiska wraz z numerem są na stronie gov.pl - gratulacje. Jesteś szczęściarzem.

Kiedy odbywa się kolejne losowanie szczepionkowe?

Osoby, które zgłoszą się do udziału w loterii szczepionkowej, mają łącznie cztery szanse na zdobycie nagrody. Poza natychmiastowymi nagrodami zaraz po zgłoszeniu przyznawane są również nagrody tygodniowe, czyli 6x 50 tys. zł oraz 60 hulajnóg elektrycznych Segwey.

Odbędzie się jeszcze sześć takich tygodniowych losowań w terminach:

 • 25 sierpnia: rejestracja wymagana od 16 do 22 sierpnia 2021 r.;
 • 1 września: rejestracja wymagana od 23 do 29 sierpnia 2021 r.;
 • 8 września: rejestracja wymagana od 30 sierpnia do 5 września 2021 r.;
 • 15 września: rejestracja wymagana od 6 do 12 września 2021 r.;
 • 22 września: rejestracja wymagana od 13 do 19 września 2021 r.;
 • 6 października: rejestracja wymagana od 20 do 30 września 2021 r.

Ponadto zarejestrowane osoby mogą liczyć na nagrody miesięczne, w ramach których przyznawana będzie nagroda pieniężna w wysokości 100 tys. zł (sześć takich nagród) lub jeden z sześciu samochodów marki Toyota Corolla. Takie losowanie jeszcze przed nami, a odbędą się łącznie dwa:

 • 8 września: rejestracja wymagana 1 do 31 sierpnia 2021 r.;
 • 6 października: rejestracja wymagana 1 do 30 września 2021 r.

Oprócz tego możemy liczyć na nagrody główne, które zdobędą cztery osoby. Dwie z nich otrzymają okrągły milion złotych, a kolejne dwie auto Toyota C-HR.

REKLAMA

W losowaniu mogą wziąć udział osoby, które są w pełni zaszczepione. Do udziału w loterii szczepionkowej trzeba zgłosić się samemu. Można to zrobić za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta lub pod numerem infolinii 989.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA