REKLAMA
 1. SPIDER'S WEB
 2. Nauka
 3. Koronawirus

Wyniki loterii szczepionkowej. Sprawdź, czy jesteś na kolejnej liście zwycięzców

Loteria szczepionkowa trwa już drugi miesiąc. Do sieci trafiły właśnie wyniki kolejnego tygodniowego losowania. Możesz sprawdzić, czy wygrałeś, na stronie internetowej.

Loteria szczepionkowa
REKLAMA

Loteria szczepionkowa to jeden ze sposobów naszego rządu na to, by zachęcić obywateli do szczepień na koronawirusa. Zapowiedziana w maju Loteria Narodowego Programu Szczepień ruszyła zgodnie z planem wraz z początkiem lipca, kiedy to rozpoczęła się rejestracja, a wczoraj odbyło się pierwsze losowanie nagród tygodniowych.

REKLAMA

Loteria szczepionkowa — wyniki

Listę osób, którym jako pierwszym poszczęściło się w loterii szczepiennej, można znaleźć na stronie internetowej gov.pl. Publikowane są tam dane takie jak data, typ losowania, imię, pierwsza litera nazwiska oraz cztery pierwsze cyfry z numeru telefonu laureata wraz z informacją o typie nagrody, jaką dana osoba zdobyła (lub ma szansę zdobyć).

W pierwszym losowaniu tygodniowym zostało wytypowanych 130 osób do nagrody, przy czym jedynie połowa listy to „nagrody główne” a połowa to „nagrody rezerwowe” — w razie gdyby któryś laureat się po swoją nagrodę nie zgłosił. Zwycięzcy mogą liczyć na 50 tys. zł albo hulajnogę elektryczną marki Segwey, a informację o zwycięstwie powinny przyjść również SMS-em wraz z formularzem odbioru.

Wyniki loterii szczepionkowej publikowane są na rządowej stronie internetowej w takiej formie

Kiedy odbywa się kolejne losowanie szczepionkowe?

Osoby, które zgłoszą się do udziału w loterii szczepionkowej, mają cztery szanse na zdobycie nagrody — oprócz tych natychmiastowych zaraz po zgłoszeniu, przyznawane są nagrody tygodniowe, czyli 5x 50 tys. zł oraz 60 hulajnóg elektrycznych Segwey. Odbędzie się jeszcze 7 takich tygodniowych losowań w terminach:

 • 18 sierpnia: rejestracja wymagana od 9 do 15 sierpnia 2021 r.;
 • 25 sierpnia: rejestracja wymagana od 16 do 22 sierpnia 2021 r.;
 • 1 września: rejestracja wymagana od 23 do 29 sierpnia 2021 r.;
 • 8 września: rejestracja wymagana od 30 sierpnia do 5 września 2021 r.;
 • 15 września: rejestracja wymagana od 6 do 12 września 2021 r.;
 • 22 września: rejestracja wymagana od 13 do 19 września 2021 r.;
 • 6 października: rejestracja wymagana od 20 do 30 września 2021 r.

Oprócz tego obywatele mogą liczyć na nagrody miesięczne, w ramach których przyznawane będzie po sześć razy 100 tys. zł lub jeden z sześciu samochodów marki Toyota Corolla. Takie losowanie jeszcze przed nami, a odbędą się łącznie dwa:

 • 8 września: rejestracja wymagana 1 do 31 sierpnia 2021 r.;
 • 6 października: rejestracja wymagana 1 do 30 września 2021 r.

Oprócz tego możemy liczyć na nagrody główne, które zdobędą cztery osoby. Dwie z nich otrzymają po milion złotych, a kolejne dwie po jednym samochodzie Toyota C-HR.

REKLAMA

Loteria szczepionkowa — rejestracja

W losowaniu mogą wziąć udział wszystkie osoby, które się w pełni zaszczepiły, ale do udziału w loterii szczepiennej trzeba się samemu zgłosić. Osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, mogą dokonać rejestracji na loterię szczepionkową pod numerem 989 lub po zalogowaniu się do serwisu IKP, czyli na swoje Internetowe Konto Pacjenta. Niestety nie jest możliwa rejestracja poprzez SMS.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA