REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Nauka
  3. Koronawirus

Loteria szczepionkowa już dzisiaj. Za kilka godzin sześć osób będzie bogatsze o 50 tys. zł

W wielu kulturach siódemka to szczęśliwa liczba. Dzisiejsze losowanie loterii szczepionkowej to już siódme losowanie z kolei. Być może zatem tobie uda się wylosować jakąś nagrodę?

covid 19 szczepionka sputnik v
REKLAMA

Oczywiście, aby wziąć udział w loterii szczepionkowej trzeba być... zaszczepionym przeciwko COVID-19 i zarejestrować się w loterii. Jeżeli spełniasz te dwa warunki, to warto obserwować dzisiejsze losowanie.

REKLAMA

Kiedy najbliższe losowanie nagród w loterii szczepionkowej?

Najbliższe, siódme z kolei losowanie nagród w loterii szczepionkowej zaplanowane jest już na dzisiaj, 25 sierpnia 2021 r. Tak jak w ubiegłych tygodniach, losowanie nagród tygodniowych odbywa się w każdą kolejną środę.

Gdzie sprawdzić, czy wygrałem w loterii szczepionkowej?

Spokojnie, każda osoba, która wygra jakąkolwiek nagrodę zostanie powiadomiona o wygranej za pomocą wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu podczas rejestracji w loterii. Jeżeli jednak nawet otrzymałeś/otrzymałaś takiego SMSa, na wszelki wypadek należy sprawdzić stronę rządową Loterii Narodowego Programu Szczepień. Po każdym losowaniu publikowana jest tam lista zwycięzców, na której znajduje się imię i pierwsza litera nazwiska wszystkich zwycięzców wraz z początkiem ich numerów telefonów.

Nagrody! Co można wygrać w Loterii Narodowego Programu Szczepień?

To pytanie właściwie powinno być na początku. Wszak jeżeli nagrody nie są interesujący, to nie ma sensu czytać dalej. Ale po kolei.

W losowaniach tygodniowych odbywających się w każdą kolejną środę można wygrać jedną z sześciu nagród pieniężnych o wartości 50 tys. zł lub jedną z sześciu hulajnóg elektrycznych Ninebot marki Segway. Zważając na to, że aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy jedynie wyrazić chęć, to są to świetne nagrody. Dla bardziej wybrednych są jeszcze losowania miesięczne oraz losowanie finałowe.

W losowaniach miesięcznych można wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł lub Toyotę Corollę Hybrid.

Na sam koniec, w losowaniu finałowym Loterii Narodowego Programu Szczepień będzie można wygrać jedną z dwóch Toyot C-HR oraz jedną z dwóch nagród pieniężnych o wartości... okrągłego miliona złotych.

Nie udało się? Spokojnie, jest jeszcze kilka szans

Jeżeli jednak dzisiaj nie wygrasz żadnej nagrody, pamiętaj, że przed tobą jeszcze kilka losowań. Kolejne już w najbliższą środę.

  • 1 września: rejestracja wymagana od 23 sierpnia do 29 sierpnia 2021
  • 8 września: rejestracja wymagana od 30 sierpnia do 5 września 2021
  • 15 września: rejestracja wymagana od 6 września do 12 września 2021
  • 22 września: rejestracja wymagana od 13 września do 19 września 2021
  • 6 października: rejestracja wymagana od 20 września do 30 września 2021

Losowania miesięczne odbędą się natomiast w następujących dniach:

  • 8 września: rejestracja wymagana 1 sierpnia do 31 sierpnia 2021 r.
  • 6 października: rejestracja wymagana 1 września do 30 września 2021 r.
REKLAMA

Jak to jeszcze się nie zarejestrowałeś? Aby wziąć udział w loterii, musisz:

Tak naprawdę wcale za dużo nie trzeba robić. Wystarczy wejść na swoje Internetowe Konto Pacjenta i wypełnić formularz uczestnictwa, zaznaczyć wszystkie wymagane zgody i podać aktualny numer telefonu. To właśnie na ten numer zostanie do ciebie wysłana informacja o ewentualnej wygranej. Jeżeli nie przepadasz za formularzami internetowymi, do loterii możesz zarejestrować się telefonicznie dzwoniąc na infolinię pod numerem 989. Cała procedura zajmie dosłownie kilka minut.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA