REKLAMA
 1. SPIDER'S WEB
 2. Tech
 3. Nauka
 4. Koronawirus

Już dziś szóste losowanie loterii szczepionkowej. Do wygrania m.in. 50 tys. zł

Jeżeli zaszczepiłeś się przeciwko COVID-19, masz szansę wziąć udział w loterii szczepionkowej i wygrać nagrody. Najnowsze losowanie już dziś.

Loteria szczepionkowa. Kolejne losowanie, do wygrania m.in. 50 tys. zł
REKLAMA

Przed nami kolejne losowanie w tzw. loterii szczepionkowej, którego wyniki poznamy dziś, czyli 18 sierpnia. Zwycięzców loterii poznamy już po raz szósty.

REKLAMA

Z tekstu dowiesz się:

Szóste losowanie nagród w loterii szczepionkowej odbędzie się dzisiaj

Dzisiaj (18 sierpnia 2021 r.) po raz szósty odbędzie się losowanie cotygodniowej loterii szczepionkowej. Losowania są zapowiedziane na kolejne środy.

Gdzie sprawdzić, czy wygrałeś w loterii szczepionkowej

Wyniki loterii są każdorazowo publikowano na stronie rządowej Loterii Narodowego Programu Szczepień. Znajdziemy tam listę zwycięzców zawierającą imię, pierwszą literę nazwiska oraz pierwsze cyfry numeru telefonu. Z uwagi na RODO strona nie może opublikować pełnych danych osobowych zwycięzców, a okrojone dane nie zawsze są jednoznaczne.

Sprawdź, jakie nagrody można wygrać w Loterii Narodowego Programu Szczepień

Co tydzień jest do wygrania sześć nagród pieniężnych w wysokości 50 tys. zł oraz sześć hulajnóg elektrycznych Ninebot marki Segway.

Ponadto co miesiąc jest organizowane dodatkowe losowanie miesięczne, w którym można wygrać Toyotę Corollę Hybrid lub nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł.

Do tego uczestnicy Loterii Narodowego Programu Szczepień mogą zdobyć nagrodę w losowaniu finałowym, w którym będzie można wygrać jedną z dwóch Toyot C-HR lub jedną z dwóch nagród pieniężnych o wartości miliona złotych.

Jak dowiem się o wygranej w loterii szczepionkowej

Lista zwycięzców jest opublikowana na stronie wymienionej wyżej, ale nie daje pełnej informacji o nagrodzonych. Jedynym potwierdzeniem jest zatem wiadomość SMS otrzymana pod numer telefonu podany podczas rejestracji do loterii. Każdy nagrodzony otrzyma SMS-a ze stosowną informacją.

Uwaga, SMS może dotrzeć do dwóch dni roboczych od momentu losowania. Po otrzymaniu SMS-a należy koniecznie sprawdzić, czy nasze dane widnieją na rządowej stronie Loterii. Jeżeli nie, najpewniej mamy do czynienia z oszustem.

Daty kolejnych losowań loterii szczepionkowej

Dzisiejsze losowanie nie jest ostatnim. Szansa na wygraną pojawi się jeszcze w kolejne środy.

 • 25 sierpnia: rejestracja wymagana od 16 sierpnia do 22 sierpnia 2021
 • 1 września: rejestracja wymagana od 23 sierpnia do 29 sierpnia 2021
 • 8 września: rejestracja wymagana od 30 sierpnia do 5 września 2021
 • 15 września: rejestracja wymagana od 6 września do 12 września 2021
 • 22 września: rejestracja wymagana od 13 września do 19 września 2021
 • 6 października: rejestracja wymagana od 20 września do 30 września 2021

Losowania miesięczne odbędą się natomiast w następujących dniach:

 • 8 września: rejestracja wymagana 1 sierpnia do 31 sierpnia 2021 r.
 • 6 października: rejestracja wymagana 1 września do 30 września 2021 r.
REKLAMA

Najprościej jest skorzystać z Internetowego Konta Pacjenta. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wypełnić formularz uczestnictwa, zaznaczyć wymagane zgody i podać aktualny numer telefonu. Drugą możliwością jest zapisanie się telefonicznie pod numerem infolinii 989. Powodzenia w losowaniu!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA