1. SPIDER'S WEB
 2. Koronawirus
 3. Nauka
 4. Tech

Już dziś szóste losowanie loterii szczepionkowej. Do wygrania m.in. 50 tys. zł

Loteria szczepionkowa. Kolejne losowanie, do wygrania m.in. 50 tys. zł

Jeżeli zaszczepiłeś się przeciwko COVID-19, masz szansę wziąć udział w loterii szczepionkowej i wygrać nagrody. Najnowsze losowanie już dziś.

Przed nami kolejne losowanie w tzw. loterii szczepionkowej, którego wyniki poznamy dziś, czyli 18 sierpnia. Zwycięzców loterii poznamy już po raz szósty.

Z tekstu dowiesz się:

Szóste losowanie nagród w loterii szczepionkowej odbędzie się dzisiaj

Dzisiaj (18 sierpnia 2021 r.) po raz szósty odbędzie się losowanie cotygodniowej loterii szczepionkowej. Losowania są zapowiedziane na kolejne środy.

Gdzie sprawdzić, czy wygrałeś w loterii szczepionkowej

Wyniki loterii są każdorazowo publikowano na stronie rządowej Loterii Narodowego Programu Szczepień. Znajdziemy tam listę zwycięzców zawierającą imię, pierwszą literę nazwiska oraz pierwsze cyfry numeru telefonu. Z uwagi na RODO strona nie może opublikować pełnych danych osobowych zwycięzców, a okrojone dane nie zawsze są jednoznaczne.

Sprawdź, jakie nagrody można wygrać w Loterii Narodowego Programu Szczepień

Co tydzień jest do wygrania sześć nagród pieniężnych w wysokości 50 tys. zł oraz sześć hulajnóg elektrycznych Ninebot marki Segway.

Ponadto co miesiąc jest organizowane dodatkowe losowanie miesięczne, w którym można wygrać Toyotę Corollę Hybrid lub nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł.

Do tego uczestnicy Loterii Narodowego Programu Szczepień mogą zdobyć nagrodę w losowaniu finałowym, w którym będzie można wygrać jedną z dwóch Toyot C-HR lub jedną z dwóch nagród pieniężnych o wartości miliona złotych.

Jak dowiem się o wygranej w loterii szczepionkowej

Lista zwycięzców jest opublikowana na stronie wymienionej wyżej, ale nie daje pełnej informacji o nagrodzonych. Jedynym potwierdzeniem jest zatem wiadomość SMS otrzymana pod numer telefonu podany podczas rejestracji do loterii. Każdy nagrodzony otrzyma SMS-a ze stosowną informacją.

Uwaga, SMS może dotrzeć do dwóch dni roboczych od momentu losowania. Po otrzymaniu SMS-a należy koniecznie sprawdzić, czy nasze dane widnieją na rządowej stronie Loterii. Jeżeli nie, najpewniej mamy do czynienia z oszustem.

Daty kolejnych losowań loterii szczepionkowej

Dzisiejsze losowanie nie jest ostatnim. Szansa na wygraną pojawi się jeszcze w kolejne środy.

 • 25 sierpnia: rejestracja wymagana od 16 sierpnia do 22 sierpnia 2021
 • 1 września: rejestracja wymagana od 23 sierpnia do 29 sierpnia 2021
 • 8 września: rejestracja wymagana od 30 sierpnia do 5 września 2021
 • 15 września: rejestracja wymagana od 6 września do 12 września 2021
 • 22 września: rejestracja wymagana od 13 września do 19 września 2021
 • 6 października: rejestracja wymagana od 20 września do 30 września 2021

Losowania miesięczne odbędą się natomiast w następujących dniach:

 • 8 września: rejestracja wymagana 1 sierpnia do 31 sierpnia 2021 r.
 • 6 października: rejestracja wymagana 1 września do 30 września 2021 r.

Najprościej jest skorzystać z Internetowego Konta Pacjenta. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wypełnić formularz uczestnictwa, zaznaczyć wymagane zgody i podać aktualny numer telefonu. Drugą możliwością jest zapisanie się telefonicznie pod numerem infolinii 989. Powodzenia w losowaniu!