Koronawirus  / News

Promocja Empik Premium na 60 dni została wydłużona. Skorzystało z niej pół miliona osób

Picture of the author

Empik wydłużył akcję Empik Premium na 60 dni za darmo. W ciągu miesiąca od jej uruchomienia w połowie marca, skorzystało z niej pół miliona klientów.

Klienci, którzy nie zdążyli skorzystać z promocji Empik Premium na 60 dni za darmo mogą ją uruchomić. Empik wydłużył akcję.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie aktywności można odtworzyć w domu, a przedłużająca się powszechna kwarantanna nasila poczucie tęsknoty za dawną codziennością – spacerami, rozrywką, siłownią czy wycieczkami za miasto - czytamy.

Przy okazji przedłużenia promocji sieć pochwaliła się profilem użytkowników usługi. W ciągu miesiąca skorzystało z niej więcej niż 500 tys. osób. Były to w większości kobiety. Nowi użytkownicy to najczęściej osoby młode (20 lat). Klienci umieścili w ciągu miesiąca na swoich wirtualnych półkach na empik.com 2 mln e-booków i audiobooków.

Największą popularnością cieszyły się książki dla dzieci. Empik podaje, że wzrost sprzedaży w tej kategorii wyniósł 300 proc. Na dalszych miejscach znalazły się kryminały, literatura piękna i obyczajowa oraz poradniki.

Co daje Empik Premium?

Klienci, którzy skorzystają z usługi otrzymają 20 proc. zniżki na produkty we wszystkich kategoriach oferowanych przez firmę, w tym: Książki, Muzyka, Film, Dom i Ogród, Zabawki, Zdrowie i uroda, Elektronika czy Sport.

Oprócz tego Empik oferuje zwrot środków na konto Empik.com w wysokości do 3 proc. Maksymalna kwota oszczędności może wynieść 600 zł w skali roku.

Klienci korzystający z Empik Premium mają gwarancję darmowej dostawy zamówień kurierem i do paczkomatów.  Otrzymują też bezpłatny dostęp do aplikacji Empik Go, zawierające 13 tys. ebooków, audiobooków i podcastów. Ostatni benefit to pakiet 50 odbitek za 1 gr. na empikfoto.pl

W jaki sposób skorzystać z Empik Premium?

Żeby skorzystać z promocji Empik Premium za darmo na 60 dni trzeba wejść na stronę www.empik.com/podarujmy-sobie-usmiech, podać adres e-mail i wygenerować darmowy kod, który podamy na swoim koncie na stronie empik.com (jeżeli go nie posiadamy, uprzednio powinniśmy się zarejestrować).

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst