1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Koronawirus

Promocja Empik Premium na 60 dni została wydłużona. Skorzystało z niej pół miliona osób

Empik wydłużył akcję Empik Premium na 60 dni za darmo. W ciągu miesiąca od jej uruchomienia w połowie marca, skorzystało z niej pół miliona klientów.

2 miesiące Empik Premium za darmo. Empik przedłużył akcję

Klienci, którzy nie zdążyli skorzystać z promocji Empik Premium na 60 dni za darmo mogą ją uruchomić. Empik wydłużył akcję.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie aktywności można odtworzyć w domu, a przedłużająca się powszechna kwarantanna nasila poczucie tęsknoty za dawną codziennością – spacerami, rozrywką, siłownią czy wycieczkami za miasto - czytamy.

Przy okazji przedłużenia promocji sieć pochwaliła się profilem użytkowników usługi. W ciągu miesiąca skorzystało z niej więcej niż 500 tys. osób. Były to w większości kobiety. Nowi użytkownicy to najczęściej osoby młode (20 lat). Klienci umieścili w ciągu miesiąca na swoich wirtualnych półkach na empik.com 2 mln e-booków i audiobooków.

Największą popularnością cieszyły się książki dla dzieci. Empik podaje, że wzrost sprzedaży w tej kategorii wyniósł 300 proc. Na dalszych miejscach znalazły się kryminały, literatura piękna i obyczajowa oraz poradniki.

Co daje Empik Premium?

Klienci, którzy skorzystają z usługi otrzymają 20 proc. zniżki na produkty we wszystkich kategoriach oferowanych przez firmę, w tym: Książki, Muzyka, Film, Dom i Ogród, Zabawki, Zdrowie i uroda, Elektronika czy Sport.

Oprócz tego Empik oferuje zwrot środków na konto Empik.com w wysokości do 3 proc. Maksymalna kwota oszczędności może wynieść 600 zł w skali roku.

Klienci korzystający z Empik Premium mają gwarancję darmowej dostawy zamówień kurierem i do paczkomatów.  Otrzymują też bezpłatny dostęp do aplikacji Empik Go, zawierające 13 tys. ebooków, audiobooków i podcastów. Ostatni benefit to pakiet 50 odbitek za 1 gr. na empikfoto.pl

W jaki sposób skorzystać z Empik Premium?

Żeby skorzystać z promocji Empik Premium za darmo na 60 dni trzeba wejść na stronę www.empik.com/podarujmy-sobie-usmiech, podać adres e-mail i wygenerować darmowy kod, który podamy na swoim koncie na stronie empik.com (jeżeli go nie posiadamy, uprzednio powinniśmy się zarejestrować).