1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Operatorzy
  5. Nauka
  6. Koronawirus

10 GB dodatkowego transferu dla każdego klienta T-Mobile. Paczkę danych można aktywować od piątku

Tak długiej konieczności siedzenia w domu się nie spodziewaliśmy. Efektem ubocznym kwarantanny jest dużo większa konsumpcja Internetu. T-Mobile da nam wszystkim 10 GB więcej, by na pewno go nam w ten trudny czas nie zabrakło.

t-mobile darmowy internet kwarantanna koronawirus

T-Mobile, aby wesprzeć swoich użytkowników w swobodnym funkcjonowaniu bez wychodzenia z domu, udostępnia pakiet 10 GB Internetu mobilnego. Mogą go aktywować wszyscy klienci indywidualni operatora – zarówno ci posiadający abonament, jak i użytkownicy ofert Mix oraz na kartę.

Jak odebrać darmowy Internet od T-Mobile na czas kwarantanny? Operator przygotował paczkę danych o rozmiarze 10 GB.

Osoby zainteresowane prezentem mogą aktywować go w aplikacji Mój T‑Mobile. Opcja ta będzie dostępna od piątku 20 marca do niedzieli 22 marca. Od tego momentu użytkownicy w ciągu 72 godzin otrzymają potwierdzenie przyznania paczki. Gdy tylko to nastąpi, mogą korzystać z dodatkowego limitu danych ważnego przez 7 dni dla klientów MIX i na kartę oraz do końca cyklu rozliczeniowego w przypadku abonentów.

Dodatkowo w aplikacji Mój T‑Mobile klienci abonamentowi mogą w dowolnej chwili skorzystać także z darmowych 7 GB za uzupełnienie profilu oraz 6 GB za płatność Visa. Za prezent dziękujemy. Na pewno bardzo się przyda.