Koronawirus  / News

Zostań w domu. Play właśnie odkodował 40 kanałów w PLAY NOW

Picture of the author

Play nie da się nudzić swoim klientom podczas przymusowego pobytu w domu. Do końca marca posiadacze telewizji od Playa oglądają dodatkowe kanały za darmo.

W ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa wiele osób zostało wysłanych na przymusowy pobyt w domu. Dotyczy to nie tylko dzieci, które przez najbliższych 14 dni nie pójdą do szkoły, ale też rodziców, którzy zostaną w domu by się dziećmi opiekować, lub którzy z powodu epidemii mają tymczasowy „urlop” od pracy.

Kina zamknięte, teatry zamknięte, prezydent Wrocławia odradza czytanie książek – jak żyć? Play ma odpowiedź na to pytanie.

Do końca marca 40 kanałów w PLAY NOW dostępne za darmo

Operator zdecydował się na tymczasowe odblokowanie łącznie 40 kanałów, dostępnych w ramach pakietów Extra oraz Kids dla wszystkich posiadających dostęp do usług PLAY NOW oraz PLAY NOW TV.

Lista stacji dostępnych w pakiecie Extra obejmuje m.in. kanały grupy BBC (BBC Earth, BBC First, BBC Brit oraz BBC World News), A+E (Polsat Crime+Investigation, H2 History, Lifetime) czy VIACOMCBS (Polsat Comedy Central Extra, MTV Live HD).

Oprócz tego za darmo obejrzymy kanały z hitowymi serialami – AXN, AMC, Epic Drama, Sci Fi oraz 13 Ulica. Do tego dochodzi Extreme Sports Channel, Ginx Esports TV i Motowizja dla fanów sportu, zaś dla kinomanów dostępna będzie biblioteka Paramount Play.

Dla młodszych odbiorców odblokowano pakiet Kids, w tym kanały takie jak Nickelodeon, Cartoon Network i Nick Jr oraz Baby TV, Polsat JimJam, Duck TV, Da Vinci, Boomerang oraz BBC CBeebies.

Kanały w PLAY NOW i PLAY NOW TV można oglądać bez dodatkowych opłat od 12 do 31 marca.

Dla tych, którzy po tym okresie nadal będą chcieli korzystać z oferty, Play przygotował dodatkowy, darmowy okres próbny, który wynosi 90 dni w usłudze PLAY NOW TV i 30 dni w PLAY NOW.

Na podobne wyciągnięcie dłoni do klientów zdecydował się również Orange - pomarańczowy operator również odkodował kanały w swojej telewizji oraz dorzucił za darmo pakiet 10 GB internetu.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst