REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Operatorzy
  5. Nauka
  6. Koronawirus

Odkodowane kanały i 10 GB transferu. Orange zachęca, by nie wychodzić teraz z domu

Orange zachęca swoich klientów, by w najbliższych dniach nie wychodzili niepotrzebnie z domów. Abonenci otrzymają dodatkowe 10 GB transferu oraz odkodowane kanały w Orange TV.

orange tv koronawirus
REKLAMA
2191 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Rzecznik prasowy pomarańczowego operator podkreśla, że Orange rozumie sytuację, w której znaleźli się teraz wszyscy Polacy, a sam od kilku dni ze względu na zagrożenie koronawirusem pracuje z domu. Telekom chce jednak ułatwić życie swoim abonentom w tych dniach, przynajmniej w małym stopniu i to na dwa sposoby.

Orange rozdaje teraz klientom po 10 GB internetu bez dodatkowych opłat.

W pozostaniu w kontakcie z bliskimi klientom sieci ma pomóc paczka internetu mobilnego o wielkości 10 GB. Pakiet będą mogli aktywować od jutra wszyscy klienci indywidualni ofert abonamentowych i prepaid w Orange.

Aby aktywować bonusową paczkę danych, należy wysłać SMS o treści 10GB na numer 80820. Pakiet przyznany przez Orange będzie ważny do 31 marca 2020 r. Będzie można z niego korzystać na terenie całego kraju.

Operator obiecuje też odkodowane kanały w Orange TV.

Bardziej od dodatkowego pakietu internetu mobilnego do pozostania w domach może zachęcić klientów pakiet odblokowanych kanałów telewizyjnych. Orange zdecydował się udostępnić im pakiet, za który normalnie trzeba zapłacić.

Operator zdecydował, że do końca marca wszyscy abonenci telewizji kablowej będą mogli oglądać za darmo ponad 40 kanałów Pakietu Komfortowego. Oprócz tego dla wszystkich abonentów Telewizji Orange zostanie odblokowana najbliższa kolejka PKO BP Ekstraklasy transmitowana w kanałach Canal+.

REKLAMA

Do tego dochodzi darmowa dostawa umów.

Orange przygotował też coś dla osób, które planują podpisać umowę z operatorem. Normalnie za dostarczenie jej kurierem trzeba zapłacić 9,99 zł. Teraz, po złożeniu zamówienia na stronie internetowej orange.pl oraz przez infolinię 801 123 456, taka dostawa będzie bezpłatna.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA