Koronawirus  / News

Samsung za darmo zdezynfekuje twój telefon. Niezależnie od marki

Picture of the author
201 interakcji
dołącz do dyskusji

Telefon komórkowy to jedno z największych siedlisk drobnoustrojów. Na dodatek to przedmiot, którego dotykamy niezwykle często. Samsung o tym przypomina – posiadaczom telefonów wszystkich marek, organizując fajną akcję marketingową.

Niepokój związany z potencjalnie groźną pandemią koronawirusa cały czas rośnie. Na szczęście w Sieci nie brakuje poradników od specjalistów, które w sposób wyważony i rzetelny radzą nam jak powinniśmy postępować – a także rozprawiają się z groźnymi mitami krążącymi wokół mikroba.

Wszyscy jak jeden mąż powtarzają: dbajmy o higienę, często myjmy ręce. Zwracam jednak uwagę, że słowa te czytasz prawdopodobnie mając w ręku telefon. Urządzenie, po które często sięgasz w bardzo wielu różnych miejscach i w bardzo różnych odstępach czasu.

Warto zadbać i o jego czystość – choć należy pamiętać, że zazwyczaj nie jest to urządzenie wodoodporne i należy je czyścić umiejętnie. Ostrożnie stosujmy środki dezynfekcyjne lub przecierajmy telefony suchą chusteczką.

A jeśli nie mamy ich pod ręką, zawsze możemy odwiedzić Samsung Brand Store. Wyczyszczą tam za darmo telefon dowolnej marki.

To oczywiście zmyślna kampania marketingowa, bo przecież czekając na wyczyszczenie urządzenia będziemy przechadzać się po sklepie Samsunga – i a nuż coś nam wpadnie w oko i kupimy. To jednak ten rodzaj kampanii, które bardzo lubię. Bo zapewniają też nam ogólny pożytek, zwiększając świadomość w kwestii higieny i się do niej przyczyniając.

Urządzenia do dezynfekcji w sklepach Samsung Brand Store i autoryzowanych punktach serwisowych Samsunga wykorzystują promienie UV-C, dzięki tej technice można usunąć do 99,99 proc. drobnoustrojów. Cały proces trwa 10 minut, wystarczy włożyć smartfon do urządzenia dezynfekującego. W sam raz na spacer po sklepie.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst