Koronawirus  /

60 dni z Empik Premium za darmo. Empik rozdaje darmowe kody

Picture of the author
243 interakcji
dołącz do dyskusji

Empik Premium to tańszy lub wręcz darmowy dostęp do literatury, podcastów i słuchowisk, a także do zamówień kurierem za 0 zł oraz specjalnych zniżek i promocji na przedmioty sprzedawane na Empik.com. 

Firmy dwoją się i troją, żeby zachęcić nas do pozostania w domu i przekonać, że życie w czterech ścianach wcale nie musi być takie straszne. Możemy w tym czasie nauczyć się szydełkować stylowe pokrowce na klawiaturę, obejrzeć wszystkie zaległe odcinki Mody na Sukces albo nadgonić odkładane na wieczne później lektury. W realizacji tego ostatniego planu pomoże nowa akcja Empiku, który daje na dwa miesiące bezpłatny dostęp do Empik Premium.

Żeby skorzystać z promocji, należy wejść na specjalnie przygotowaną stronę Czas w domu i wpisać we odpowiednie miejsce swój adres email. Kod premium pojawi się na stronie oraz zostanie przesłany do nas mailem. Należy potem tylko założyć konto w aplikacji  i wpisać w odpowiednie miejsce kod i już można cieszyć się 60 dniami Premium za darmo.

Empik Premium: mole książkowe zacierają ręcę – 11 tys. e-booków i audiobooków za darmo

W aplikacji Empik Go dostępnych jest 10 tys. darmowych ebooki i tysiąc audiobooków, a także liczne słuchowiska i podcasty. Każdy powinien tam znaleźć choć jeden tytuł, który go zainteresuje i jest dostępny bez opłat. W darmowej ofercie książek do słuchana znajdziemy popularne polskie kryminały, horrory, dużo fantastyki, a także literaturę piękną w tym między innymi „A ja żem jej powiedziała...” Nosowskiej, „Sekretne życie drzew” Wohllebena i świetną francuską powieść współczesną „Vernon Subutex” Despentes. Jeśli zaś kogoś najdzie chęć na nadrabianie klasyków, w aplikacji znajdziemy między innymi jedną z ulubionych lektur licealistów – „Mistrza i Małgorzatę” Bułchakowa.

Jeśli książka, na którą polujemy, nie będzie dostępna za darmo, warto pamiętać, że dostęp do większej liczby tytułów można dodatkowo wykupić. Empik Premium jest tylko częścią abonamentów oferowanych przez sklep, do tego można kupić także osobny abonament na audiobooki czy ebooki – pierwsze dwa tygodnie korzystania z niego będą darmowe. Jeśli chcemy go przetestować, teraz nadarza się świetna okazja, żeby to zrobić.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst