Koronawirus  / News

Ruszyły darmowe dostawy na Allegro. Kupuj bez wychodzenia z domu

Picture of the author
332 interakcji
dołącz do dyskusji

Program darmowych dostaw Allegro Smart zostaje otwarty na miesiąc, dla wszystkich użytkowników. Jeśli chcesz coś kupić, rozważ zakupy na Allegro.

Od dziś przez najbliższy miesiąc (17 marca - 18 kwietnia) Allegro udostępnia wszystkim osobom usługę Allegro Smart zupełnie za darmo. Jest to program bezpłatnych dostaw, który standardowo można wykupić poprzez abonamet. Allegro Smart kosztuje 49 zł przy płatności za rok z góry lub 8,99 przy płatności za 1 miesiąc. W najbliższych 30 dniach program będzie udostępniony wszystkim za darmo.

Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych - powiedział François Nuyts, prezes Allegro.

W okresie do 18 kwietnia Allegro pokryje koszty dostaw. Co więcej, serwis zachował się całkowicie fair i nie stara się pozyskać nowych klientów swojej usługi abonamentowej. Po upływie bezpłatnego okresu usługa wygaśnie automatycznie, bez żadnych opłat dla użytkowników, a także bez zachęt do jej wykupienia. Brawo!

Jak działa Allegro Smart?

Allegro Smart to program darmowych dostaw i zwrotów, ale uwaga: bezpłatna dostawa obowiązuje przy zakupie za minimum 40 zł od jednego sprzedawcy. Aukcje z Allegro Smart mają stosowne oznaczenie.

Przesyłki są dostarczane poprzez Paczkomaty i punkty odbioru w placówkach Poczty Polskiej, sklepach Żabka, stacjach Orlen i w punktach Paczki w Ruchu. Przy zamówieniach za minimum 100 zł jest też dostępna opcja zamównienia kuriera.

Jak aktywować darmowy miesiąc Allegro Smart?

W tym celu należy przejść na stronę Allegro Smart, potwierdzić przeczytanie regulaminu i aktywować usługę dużym pomarańczowym przyciskiem. Darmowy miesiąc można też aktywować podczas robienia zakupów.

A co z osobami, które mają już wykupiony abonament Allegro Smart? O nich serwis również pomyślał. Aktualni klienci również mogą skorzystać z darmowych dostaw przez miesiąc. Subskrypcja usługi zostanie przedłużona o jeden miesiąc. Chapeau bas, Allegro! To świetny i potrzebny gest w dobie zaleceń, by nie wychodzić z domu do skupisk ludzi. Odbiór w Paczkomacie póki co jest jedną z najbezpieczniejszych form dostaw. Pamiętaj, że możesz uniknąć dotykania Paczkomatów otwierając je aplikacją na twoim smartfonie.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst