1. SPIDER'S WEB
 2. Tech
 3. Technologie

Gala KSW 44 - Oświeciński, Pudzian, Bedorf, Materla - gdzie obejrzeć transmisję w telewizji i w internecie?

Gala KSW 44 w Ergo Arenie - gdzie obejrzeć na żywo i w Internecie?

Przed nami kolejna odsłona KSW. Tym razem miejscem Konfrontacji Sztuk Walki będzie Gdańsk. Czy po raz kolejny podczas gali będziemy mieli do czynienia z cyrkiem MMA? Na pewno będzie się działo, a wszystko już w tę sobotę - 9 czerwca. Gdzie obejrzeć galę KSW 44 na żywo i w Internecie?

Zacznijmy od walki wieczoru.

W najważniejszej walce w szranki mają stanąć Karol Bedorf i ulubieniec publiczności - Mariusz Pudzianowski. Panowie zmierzą się ze sobą w pojedynku wagi ciężkiej. Czego możemy się spodziewać w ich starciu?

Z jednej strony mamy przebrzmiałego mistrza KSW. Z drugiej celebrytę, który stał się wojownikiem. W walce wieczoru KSW 44 chciałbym obejrzeć widowisko na wysokim sportowym poziomie, ale wygląda na to, że będzie to kolejna walka ku uciesze publiczności. Zresztą, czego można się tutaj więcej spodziewać? Pudzian mimo lat treningów nie imponuje umiejętnościami, a Bedorf lata świetności ma już dawno za sobą.

Spodziewam się, że w dramatycznych okolicznościach wygra Pudzianowski i będzie to dla niego jedno z ostatnich zwycięstw na arenach KSW.

Dla wielu kibiców w tym spotkaniu nie zabraknie emocji.

W mediach społecznościowych mogliśmy obserwować drobne potyczki sportowców. Berdorf najpierw wręczył Pudzianowskiemu kamień, a potem pokazał zdjęcie swoich nóg informując rywala, że długo zapamięta jego końskie kopnięcia. Mariusz podjął rękawicę i zrewanżował się podobnym zdjęciem. Widać, że panowie darzą się ogromną sympatią.

Ale ta walka nie będzie towarzyskim klepaniem się po plecach, bo Berdorf zakończył ostatnie spotkanie porażką, a Pudzianowski wydaje się być w doskonałej formie. Każdy z nich będzie chciał potwierdzić swoje umiejętności na ringu.

Co jeszcze zobaczymy?

Podczas KSW dojdzie do dwóch ważnych pojedynków o pas. W pierwszym z nich, w wadze piórkowej mieli stanąć do walki rewanżowej Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Niestety Polak doznał kontuzji w niedawnej walce z japońskim rywalem i zrezygnował ze starcia w Ergo Arenie. Jego miejsce zajął debiutujący w KSW Marian Ziółkowski, który wygląda na bardzo obiecującego zawodnika.

Ciekawie (niekoniecznie pod względem sportowym) zapowiada się też spotkanie pomiędzy Tomaszem Oświecińskim, który od dłuższego czasu wywołuje sporo emocji wśród oglądających, a Erko Junem - jednym z najbardziej znanych trenerów personalnych i supergwiazdą kulturystyki.

Karta walk KSW 44

 • Mariusz Pudzianowski vs Karol Bedorf
 • Kleber Koike Erbst vs Marian Ziółkowski
 • Michał Materla vs Martin Zawada
 • Tomasz Oświeciński vs Erko Jun
 • Filip Wolański vs Daniel Torres
 • Gracjan Szadziński vs Paul Redmond
 • Chris Fields vs Wagner Prado
 • Łukasz Rajewski vs Leo Zulić
 • Dawid Gralka vs Sebastian Przybysz

Miejsce i czas KSW 44

Jak już wspominałem, kolejne spotkanie KSW odbędzie się 9 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 19:00. W tym samym czasie rozpoczną się transmisje w TV i w Internecie.

Gdzie oglądać KSW 44 w telewizji?

Przez moment chodziły plotki, że ta gala będzie wyjątkowa i zostanie udostępniona w TV za darmo. Niestety tak się nie stało i walki będą dostępne dla abonentów Cyfrowego Polsatu po wykupienie dostępu. Jak zwykle opłata wynosi 40 zł.

Jeśli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem, macie do wyboru jak zwykle trzy kanały komunikacji:

 • SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
 • Internetowe Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
 • Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

Pamiętajcie, aby zrobić to chwilę wcześniej, bo chociaż zamówienia przyjmowane są do momentu rozpoczęcia gali, to może okazać się, że ze względów technicznych zostaną zrealizowane tylko te złożone przed godziną 18:00. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 28 maja na kanale 222.

Płatność można zrealizować za pomocą portmonetki, w której opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu, za pomocą nadpłaty na koncie abonenckim lub przedpłatą za pomocą e-płatności.

Abonenci UPC także mogą zobaczyć galę, również za pośrednictwem systemu PPV. Usługa w UPC kosztuje 39 zł, a kwota jest doliczana do kolejnego rachunku. Dostęp można zamówić m.in. wybierając kanał 90 na swoim dekoderze do godziny 18:00 w dniu wydarzenia (domyślny PIN to 0000).

W przypadku posiadania innego dekodera niż UPC Mediabox, usługę trzeba zamówić telefonicznie przez infolinię lub przez stronę internetową. Tutaj też trzeba się spieszyć, bo na stronie UPC widnieje informacja, że usługodawca nie gwarantuje natychmiastowego dostępu do kanału.

Gdzie oglądać KSW 42 w internecie?

Jeśli chcecie zobaczyć transmisję bezpośrednio ze strony KSW, należy skorzystać z adresu KSWTV.com i również wykupić dostęp za 40 zł. Retransmisje walk będą dostępne maksymalnie przez 3 dni od wydarzenia.

Aktualna jest możliwość obejrzenia gali w serwisie IPLA.tv za jednorazową opłatą 40 zł. Zamówienia można składać na stronie ipla.tv.