1. SPIDER'S WEB
  2. Media

Drugi mecz Polaków na Mundialu – gdzie oglądać Polska - Kolumbia?

Jesteśmy specjalistami od rozgrywania turniejów pewnym specyficznym systemem. Gramy mecze otwarcia, o wszystko i o honor. Tak było w 2006, w 2008 i 2012 roku. Jak będzie tym razem? Gdzie obejrzeć mecz Polski z Kolumbią na żywo i w internecie?

Drugi mecz Polaków! Gdzie oglądać Polska - Kolumbia w TV i online?
393 interakcji
dołącz do dyskusji

Daleki jestem od tego, by masakrować cały dorobek kilku ostatnich lat, przez jeden nieudany mecz. Futbol to gra błędów i tym razem, to my byliśmy ich ofiarą. Z Senegalem nie wyszło, koniec i kropka.

Ale... przez ostatnie dni znaleźli się tacy, którzy zaczęli Nawałkę nazywać głąbem. Czy słusznie? Czy grupa ludzi, która pod pod przewodnictwem człowieka, o nieskazitelnym wizerunku nie zasługuje na odrobinę zaufania?

Pod opieką Nawałki nasze orły radziły sobie różnie, ale finalnie nas nie zawodziły. Dlatego polecam wszystkim uruchomić tryb wiary i z cierpliwością oczekiwać na wynik dzisiejszego meczu.

Te wszystkie psy, które powieszono na naszych reprezentantach przez ostatnie kilka dni powinniśmy puścić wolno. Krytyka krytyką, ale skrajności w jakie popadamy jako naród są wręcz absurdalne.

Czepiamy się nawet tego, że jeden z kadrowiczów wdaje się w dyskusje z kibicami na Instagramie. Wielu zarzuci/zarzucało mu również brak kontroli nad emocjami przez wpływ alkoholu, ale czy jego posty na Instagramie to coś, za co powinniśmy go oceniać?

Na oceny przyjdzie czas dzisiaj. O 20:00 w Kazaniu na murawę wybiegną dwie równie mocno zmotywowane jedenastki.

Polska zagra z Kolumbią jeden z najlepszych meczów w swojej historii - właśnie na to liczę. Z drugiej strony mam nadzieję, że Lewy i spółka wyjdą na ten mecz, tak jakby był to dla nich kolejny zwykły dzień w pracy. Wykonają swoje zadania z odpowiednią klasą, zostawiając na boisku pokonanych Kolumbijczyków. Wierzę w to całym soba i mam nadzieję, że wy również.

Ta wiara pozwala mi myśleć, że najważniejsze pytanie na wieczór nie powinno brzmieć „Jakim składem zagra Polska?”, tylko „Co będzie dalej, gdy wygramy ten mecz?”.

Mecz Polska - Kolumbia. Gdzie oglądać w TV?

Mecz Polska – Kolumbia na żywo pokażą o godzinie 19:50 telewizje TVP1, TVP Sport oraz TVP 4K. W TVP Sport studio przed występem Polski na mundialu rozpocznie się już o godzinie 16:25. Mecz komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Radosław Gilewicz.

Drugi mecz Polaków! Gdzie oglądać Polska - Kolumbia w TV i online? class="wp-image-752392"

Najlepszym rozwiązaniem jest stream dostępny na stronie sport.tvp.pl.

Dzięki aplikacji mobilnej TVP Sport (lub TVP Stream), dostęp uzyskają użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android oraz iOS. Stracą na tym serwisy, które dotychczas miały w swojej ofercie sygnał TVP, ponieważ Telewizja Polska nie wyraziła zgody na udostępnianie sygnału.

Ostatni mecz Polaków na MŚ 2018 odbędzie się 28 czerwca z Japonią. W przypadku wyjścia z grupy Polska w 1/8 finału zagra 2 lub 3 lipca. Ćwierćfinały rozegrane zostaną 6 i 7 lipca, półfinały 10 i 11 lipca. Finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 zaplanowano na 15 lipca, a dzień wcześniej odbędzie się spotkanie o trzecie miejsce.