1. SPIDER'S WEB
  2. Media

Gdzie obejrzeć mecz najlepszej drużyny świata z FC Barceloną? Real Madryt - FC Barcelona na żywo i w internecie - gdzie oglądać?

Gdzie obejrzeć El Clasico - Real Madryt kontra FC Barcelona?

Pojedynek między odwiecznymi rywalami. Mecz, który obejrzeć chcą wszyscy, niezależnie od tego komu kibicują. Mecz, w którym stawką jest… No właśnie co? Gdzie obejrzeć na żywo i w internecie starcie Realu Madryt i FC Barcelony?

Mecz o 13:00 w sobotę przed świętami. Pogarda dla kibiców?

I tak, i nie. Dla Europejczyków termin i pora jest skandaliczna. Tymczasem w Azjii kibice nie mają powodów do zmartwień. Właśnie dla nich największy hit piłkarskich boisk został zaplanowany w dniu, w którym większość europejskich nacji przygotowuje się do kolacji wigilijnej.

Termin ten jest o tyle niefortunny dla kibiców po tej stronie globu, co mistrzowsko rozegrany pod względem marketingowym. W całej Azji panuje powszechne szaleństwo na punkcie obydwu ekip, dlatego kompletnie nie dziwi mnie taka a nie inna decyzja władz federacji.

Dzisiejszy mecz może zadecydować o losach mistrzowskiego tytułu.

Przed sobotnim Gran Derbi w zdecydowanie lepszej sytuacji jest FC Barcelona, która jest głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. Obecnie Real ma aż jedenaście punktów straty do liderującej Barcelony i ewentualna porażka niemal definitywnie przekreśla szanse na obronienie trofeum.

Barcelona przyjeżdża w sobotę na Santiago Bernabéu po zwycięstwo, które może definitywnie przekreślić szanse Realu Madryt na obronę tytułu mistrza Hiszpanii. Ewentualna wygrana Katalończyków sprawi, że odskoczą oni od Królewskich aż na 14 punktów. Mimo wielu kolejek do końca sezonu wydaje się, że odrobienie takiej straty nie jest możliwe.

Gdzie obejrzeć El Clasico na żywo i w internecie?

Mecz można obejrzeć w Eleven Sports i tak jak na tę stację przystało dostęp do transmisji dostępny będzie w wielu różnych kanałach. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00. Transmisje będzie można śledzić:

Tymczasem mnie nie pozostaje mi nic innego jak przygotować się do oglądania meczu.