1. SPIDER'S WEB
  2. Media

Gala KSW 41, czyli Popek znów w roli głównej. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w internecie

ksw 41 gdzie oglądać

Dziś w Katowickim Spodku dojdzie do kolejnego starcia tytanów KSW. Czy jak zwykle gala przyciągnie rzesze fanów? Gdzie oglądać KSW 41 w Katowicach na żywo i w internecie.

To już kolejne spotkanie Konfrontacji Sztuk Walki, któremu od lat coraz bliżej do branży rozrywkowej niż sportowej. Jednego nie można KSW odmówić - ściągają przed ekrany telewizorów i komputerów dziesiątki tysięcy widzów.

Złośliwi powiedzą, że nazwiska pojawiające się w ogłaszanych walkach coraz bardziej kierują KSW w stronę przypominającą starcia celebrytów, a nie sportowe zawody, ale nic tak dobrze nie robi widzom, jak ringowe starcia gwiazd znanych głównie z aktywności pozasportowej.

“Freakfighty” mają swój urok, bo nawet, jeśli nie znasz profesjonalistów w tej dziedzinie, to i tak z chęcią zobaczysz Popka w pojedynku ze “Strachem” z Pitbulla. Co mają z tego sami sportowcy? Dla nich KSW to doskonała okazja na pokazanie się szerszej widowni i zarobienie pieniędzy nie tylko z samej gali, ale również z kontraktów sponsorskich.

KSW 41 odbędzie się tym razem w dość kontrowersyjnym terminie. Niektórzy są skłonni uznać, że jest ryzykowny - ja nie.

23 grudnia mamy pozamykane prawie wszystkie świąteczne sprawy, więc spokojnie możemy oddać się rozrywce. I nie mówię tu tylko o widzach, którzy nie obejrzą spotkania na żywo, ale również o tych, którzy wykupili bilety do hali, bo KSW kolejny raz wyprzedało wszystkie miejsca. Impreza w takiej formie musi przynieść również sukces komercyjny, a ta data z pewnością tego nie utrudni.

Karta walk KSW 41

Walka wieczoru:

  • Borys Mańkowski vs. Dricus Du Plessis – walka o pas wagi półśredniej

Karta główna:

  • Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs. Tomasz Oświeciński
  • Kleber Koike Erbst vs. Artur Sowiński – walka o pas wagi piórkowej
  • Marcin Wrzosek vs. Roman Szymański
  • Fernando Rodrigues Jr. vs. Michał Andryszak
  • Damian Janikowski vs. Antoni Chmielewski
  • Kamil Szymuszowski vs. Grzegorz Szulakowski
  • Łukasz Rajewski vs. Salahdine Parnasse
  • Maciej Kazieczko vs. Gracjan Szadziński

Gdzie oglądać KSW 41 w telewizji?

Walkę będą mogli obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu, ale warunkiem jest wykupienie systemu PPV. Pojedynki będą dostępne w jakości SD i HD. Jeśli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem, należy skontaktować się z Internetowym Centrum Obsługi Klienta, skorzystać strony internetowej albo zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta. Opłata za skorzystanie z takiej opcji wynosi 40 zł.

Również klienci innych kablówek tj.: Upc, Inea i Vectra mają możliwość zakupu dostępu na galę.

Gala KSW 41 rozpocznie się 23.12.2017 o godz. 19:00 polskiego czasu.

Gdzie oglądać KSW 41 w internecie?

KSW posiada własną stronę internetową, na której można obejrzeć legalnie transmisje z tego wydarzenia. Tutaj należy wejść na stronę KSWTV.com i również wykupić dostęp za 40 zł. Dystrybutor gwarantuje, że nie tylko zobaczymy same walki, ale również backstage oraz kamerę w garderobie Ring Girls. Retransmisje walk będą dostępne jeszcze przez 3 dni od wydarzenia.

Ze względu na dużą popularność gali KSW, będą dostępne dwie wersje językowe: polska i angielska.

W tym roku nadal aktualna jest możliwość obejrzenia gali wą serwisie IPLA.tv za 40 zł, ale mogą to zrobić tylko widzowie z Polski.