1. SPIDER'S WEB
  2. Media

Polska - Urugwaj. Gdzie obejrzeć mecz na żywo i w Internecie

Dzisiejszy mecz, mimo że towarzyski, nie będzie pozbawiony emocji. Ostatni mecz w kadrze zagra Król Artur Boruc, dla którego pojedynek z Urugwajem będzie pożegnaniem z reprezentacją. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Urugwaj na żywo i w internecie?

polska - urugwaj - gdzie obejrzeć
177 interakcji
dołącz do dyskusji

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedno. Pomidor.

Przechodząc jednak do sedna.

Jedni powiedzą, że Boruc mógł osiągnąć więcej, ale on zawsze brnął pod prąd i patrząc na jego karierę, można uznać, że osiągnął wiele. Mistrzostwo Polski, Szkocji, wieloletnia gra w najbogatszej lidze świata (angielska Premier League).

Artur rozkochał w sobie najpierw kibiców Legii, później Celticu. Dzisiaj, mimo 37 lat na karku, jest jednym z najlepszych bramkarzy na Wyspach Brytyjskich. W zeszłym sezonie w wyniku głosowania kibiców Bournemouth otrzymał nagrodę zawodnika sezonu.

Artur Boruc to jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich piłkarzy. To również świetny bramkarz i człowiek, który zapisał się na stałe w historii polskiej piłki nożnej. Jego występy na Euro 2008 wielu kibiców będzie wspominać z łzą w oku.

Mecz Polska - Urugwaj rozpocznie się o godz. 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Niestety na boisku zabraknie największych gwiazd. W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi ani Robert Lewandowski, ani Luis Suarez, ale kibice i tak nie mają powodów do narzekań. Na murawę PGE Stadionu Narodowego wybiegną takie tuzy światowego futbolu jak Edinson Cavani, Diego Godin, Kamil Glik czy Jakub Błaszczykowski.

Mecz z Urugwajem będzie idealną okazją do przetestowania nowych graczy. Dodatkowo Adam Nawałka chce przećwiczyć nowe ustawienie taktyczne, z trójką środkowych obrońców.

Gdzie obejrzeć mecz reprezentacji Polski z Urugwajem na żywo i w Internecie?

Mecz można oglądać również w internecie. Transmisja online na stronie sport.tvp.pl oraz na pilot.wp.pl.

Mecz Polska - Urugwaj w TV?

Mecz Polska – Urugwaj transmitowany będzie na antenie TVP 1 oraz TVP Sport. Początek relacji w telewizji publicznej przewidziany jest na godzinę 20:20, a TVP Sport już od 18:45.