Media  / News

Polska - Urugwaj. Gdzie obejrzeć mecz na żywo i w Internecie

Dzisiejszy mecz, mimo że towarzyski, nie będzie pozbawiony emocji. Ostatni mecz w kadrze zagra Król Artur Boruc, dla którego pojedynek z Urugwajem będzie pożegnaniem z reprezentacją. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Urugwaj na żywo i w internecie?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedno. Pomidor.

Przechodząc jednak do sedna.

Jedni powiedzą, że Boruc mógł osiągnąć więcej, ale on zawsze brnął pod prąd i patrząc na jego karierę, można uznać, że osiągnął wiele. Mistrzostwo Polski, Szkocji, wieloletnia gra w najbogatszej lidze świata (angielska Premier League).

Artur rozkochał w sobie najpierw kibiców Legii, później Celticu. Dzisiaj, mimo 37 lat na karku, jest jednym z najlepszych bramkarzy na Wyspach Brytyjskich. W zeszłym sezonie w wyniku głosowania kibiców Bournemouth otrzymał nagrodę zawodnika sezonu.

Artur Boruc to jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich piłkarzy. To również świetny bramkarz i człowiek, który zapisał się na stałe w historii polskiej piłki nożnej. Jego występy na Euro 2008 wielu kibiców będzie wspominać z łzą w oku.

Mecz Polska - Urugwaj rozpocznie się o godz. 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Niestety na boisku zabraknie największych gwiazd. W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi ani Robert Lewandowski, ani Luis Suarez, ale kibice i tak nie mają powodów do narzekań. Na murawę PGE Stadionu Narodowego wybiegną takie tuzy światowego futbolu jak Edinson Cavani, Diego Godin, Kamil Glik czy Jakub Błaszczykowski.

Mecz z Urugwajem będzie idealną okazją do przetestowania nowych graczy. Dodatkowo Adam Nawałka chce przećwiczyć nowe ustawienie taktyczne, z trójką środkowych obrońców.

Gdzie obejrzeć mecz reprezentacji Polski z Urugwajem na żywo i w Internecie?

Mecz można oglądać również w internecie. Transmisja online na stronie sport.tvp.pl oraz na pilot.wp.pl.

Mecz Polska - Urugwaj w TV?

Mecz Polska – Urugwaj transmitowany będzie na antenie TVP 1 oraz TVP Sport. Początek relacji w telewizji publicznej przewidziany jest na godzinę 20:20, a TVP Sport już od 18:45.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst