1. SPIDER'S WEB
  2. Media

Mecz Polska – Czarnogóra na żywo: gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Nadszedł dzień dzisiejszy. Już dziś o 18:00 reprezentacja Polski postawi ostatni krok w drodze na Mundial w Rosji. Gdzie obejrzeć na żywo i w internecie mecz Polska - Czarnogóra?

polska - czarnogora - gdzie obejrzec

Nie myślałem, że dożyje czasów, w których polska reprezentacja przynosić będzie więcej dumy niż wstydu. Tymczasem dzisiaj Adam Nawałka może zostać selekcjonerem, który nie dość, że awansował z kadrą na Euro we Francji to teraz może przypieczętować kolejny udany sezon i awansować do Mistrzostw Świata w Rosji.

Mecz Polska – Czarnogóra rozpocznie się o godz. 18:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie

Będzie! Będzie zabawa! Będzie się działo!

I na tym moglibyśmy zakończyć zapowiedź, bo prawdę mówiąc zamiast pisać o tym, gdzie obejrzeć mecz, powinniśmy napisać o tym gdzie dzisiaj świętować niebywały sukces.

Czy ktoś wyobraża sobie inny scenariusz niż zwycięstwo Polaków i pewny awans na Mundial?

Polska jest liderem grupy E eliminacji do Mistrzostw Świata. Z 22 punktami na koncie mamy trzy punkty przewagi nad drugą w tabeli Danią i w tej sytuacji, tylko kataklizm może odebrać nam upragniony awans.

Goście pomimo tego, że piastują dopiero 3 miejsce w tabeli i nie mają szansy na awans z pewnością postawią twarde warunki, ale... Lewandowski i spółka już nie raz pokazali, że trudnych meczów się nie boją.

8 meczów wygranych, tylko jeden remis i porażka z Danią. Przed eliminacjami, taki wynik bralibyśmy w ciemno. Dzisiaj o 18:00 rozpocznie się mecz, po którym - miejmy nadzieję - znów będziemy mogli śpiewać Bałkanice na całe gardło.

Gdzie obejrzeć mecz reprezentacji Polski z Czarnogórą na żywo i w Internecie?

Stream online z meczu Polska - Czarnogórą 2017 dostępny będzie w aplikacji i na stronie Ipla.tv oraz na pilot.wp.pl

Mecz Polska - Czarnogóra w TV?

Transmisja TV z meczu Polska - Czarnogóra będzie dostępna legalnie w otwartym Polsacie oraz Polsacie Sport. Studio w Polsacie rozpocznie się o godzinie 17:30. Początek meczu o 18:00.