Media  / News

Mecz Polska - Kazachstan na żywo: gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Picture of the author

Po piątkowym blamażu Reprezentacji w meczu z Danią (0:4), dzisiaj podczas meczu Polska - Kazachstan zasiądziemy przed telewizorami pełni obaw o końcowy wynik. Gdzie obejrzeć mecz na żywo i w internecie?

Balonik pękł, ale lepiej raz przegrać 0:4 niż cztery razy po 0:1

Te słowa Tomasza Hajty zapadły mi w pamięć najmocniej po piątkowym meczu Polaków. Porażka 0:4 z Danią choć bolesna to mimo wszystko orzeźwiająca. Atmosfera wokół reprezentacji była od jakiegoś czasu zbyt cukierkowa i dobrze, że w końcu przyszedł zimny prysznic. Lepiej właśnie teraz, a nie w najbardziej kluczowym momencie - już na Mundialu w Rosji.

Trzy punkty przewagi nad Czarnogórcami i Duńczykami to niezbyt wiele, a co gorsze ci ostatni swoje dzisiejsze spotkanie z Armenią rozegrają o godzinie 18:00. Jeśli zwyciężą, to wskoczą na pierwsze miejsce w tabeli - mam nadzieję, że nie na długo.

Mecz Polska - Kazachstan rozpocznie się o godz. 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie

Polacy będą zdecydowanym faworytem tego meczu, ale mecz z Danią pokazał, że ranking FIFA nie jest w żaden sposób wymiernym wyznacznikiem formy, czy piłkarskich umiejętności. Z resztą wczorajszy remis Francji z amatorską drużyną z Luksemburga jest tego najlepszym przykładem.

Kazachowie na początku eliminacji zdołali dwa razy zremisować na własnym terenie, z Polską i Rumunią. Następnie przegrali na wyjeździe z Armenią (0:2), a u siebie z Danią (1:3) i Czarnogórą (0:3) - także jak widać kolekcjonowanie punktów na terenie rywali nie należy do ich najlepszych stron.

I w sumie nieistotne jest jakie ustawienie zaproponuje Adam Nawałka. Najważniejsze jest prawidłowe nastawienie do tego meczu. Wszystko w nogach i głowach Biało-Czerwonych. Słuchając wypowiedzi kadrowiczów można odnieść wrażenie, że doskonale wiedzą gdzie popełnili w piątek błędy. Jeżeli tak, to sukces w dzisiejszym spotkaniu jest gwarantowany.

Gdzie obejrzeć mecz reprezentacji Polski z Danią na żywo i w Internecie?

Stream online z meczu Polska - Kazachastan 2017 dostępny będzie w aplikacji i na stronie Ipla.tv oraz na pilot.wp.pl

Mecz Polska - Kazachstan w TV?

Transmisja TV z meczu Polska - Kazachstan będzie dostępna legalnie w otwartym Polsacie oraz Polsacie Sport. Studio rozpocznie się o godzinie 20:00. Początek meczu o 20:45.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst