Media  / News

Mecz Polska - Dania na żywo: gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Lewandowski i spółka jak mantrę powtarzają - to nie będzie łatwy mecz, gramy z trudnym rywalem. Czy tak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już dzisiaj. Transmisja z meczu od godziny 20:45. Gdzie obejrzeć mecz?

Nie ma co ukrywać. Trafiliśmy na łatwą grupę, omijając takie potęgi europejskiej piłki jak Niemcy, Anglia, Francja, Włochy czy Hiszpania. Po pierwszym potknięciu z Kazachstanem, Biało-Czerwoni zanotowali 5 zwycięstw z rzędu. Dzisiejsze zwycięstwo praktycznie przypieczętuje awans Polski na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Rosji w przyszłym roku.

Mecz rozpocznie się o godz. 20:45 na Stadionie Narodowym w stolicy Danii, Kopenhadze.

Nie wszystkim polskim piłkarzom mogą dopisywać humory. Znakomity weekend zaliczyli piłkarze ofensywni. Lewandowski ustrzelił “doppelpack”, Zieliński zdobył bramkę kolejki w Serie A, Grosicki zagrał najlepszy mecz od początku pobytu w Anglii, zdobywając bramkę i asystując dwukrotnie.

Z piłkarzy defensywnych jednak tylko Glik prezentuje wysoką formę. Na drugim biegunie znajdują się będący w dramatycznej formie piłkarze Legii. Mączyński, Pazdan i Jędrzejczyk odpadli w ostatniej rundzie el. do Ligi Europy. Problem mamy także z bramkarzami, ponieważ jedynym grającym regularnie w klubie kadrowiczem na tej pozycji jest Łukasz Fabiański.

Brak powołania oraz perturbacje transferowe Grzegorza Krychowiaka również mogą mieć wpływ na atmosferę w drużynie. Mówi się, że z popularnego “Krychy” szydzą w reprezentacji.

Sytuacja miała miejsce podczas zgrupowania przed meczem z Rumunią. Grzegorz najwyraźniej wziął na serio to, co usłyszał od Tomka Iwana.

Przed każdym meczem najważniejsza jest nasza gra i to co my mamy do zaoferowania. Wszystko co do tej pory sobie zakładaliśmy, zdało egzamin - mówi przed meczem Polska - Dania Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski.

Gdzie obejrzeć mecz Polska - Dania na żywo i w Internecie?

Stream online z meczu Dania - Polska 2017 dostępny będzie w aplikacji i na stronie Ipla.tv oraz na pilot.wp.pl

Mecz Dania-Polska w TV?

Transmisja TV z meczu Dania-Polska będzie dostępna legalnie w otwartym Polsacie oraz Polsacie Sport. Studio rozpocznie się o godzinie 20:00. Początek meczu o 20:45.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst