REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Zakupy

Niezbędnik łowcy okazji - najlepsze serwisy i aplikacje z promocjami i kodami rabatowymi

Oto serwisy oraz aplikacje, z których powinien korzystać absolutnie każdy łowca promocji. Można w nich znaleźć najlepsze okazje, liczne kody rabatowe oraz porady, dzięki którym naprawdę sporo się zaoszczędzi.

Dzień Singla: lista promocji i kodów rabatowych
REKLAMA
190 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Kody.pl - wszystkie promocje w jednym miejscu

Kody.pl to miejsce, gdzie znajdziesz kody rabatowe, promocje oraz okazje, które mają niebawem wygasnąć. class="wp-image-572578"
Kody.pl to miejsce, gdzie znajdziesz kody rabatowe, promocje oraz okazje, które mają niebawem wygasnąć.

Osoby szukające najlepszych okazji podczas codziennego korzystania z komputera, powinny wejść na stronę Kody.pl. Serwis ten w jednym miejscu agreguje najlepsze promocje oraz kody rabatowe.

Sama strona jest minimalistyczna, ale też wygodna w obsłudze. Została podzielona na trzy segmenty, w których można znaleźć kolejno: kody rabatowe, promocje oraz okazje, które mają niebawem wygasnąć. Kody.pl oferują też newsletter, który na adresy mailowe użytkowników będzie dostarczał informacje o najlepszych rabatach.

Jak korzystać z Kody.pl?

AleRabat.com - największe rabaty w sieci

W serwisie AleRabat.com znajdziesz promocje np. szukając według wybranego sklepu, w którym chcesz zrobić zakupy.  class="wp-image-572587"
W serwisie AleRabat.com znajdziesz promocje np. szukając według wybranego sklepu, w którym chcesz zrobić zakupy.

Kolejny serwis, z którym powinien zapoznać się każdy fan zakupów, to AleRabat.com. Jak sama nazwa wskazuje, można w nim znaleźć mnóstwo okazji, promocji oraz rabatów. Wszystkie zniżki są podzielone na czytelne kategorie. Dzięki temu każdy użytkownik bez problemu znajdzie na stronie okazje na interesujące go produkty.

Szukasz okazji z konkretnego sklepu? Nie ma problemu, AleRabat.com pozwala też na segregowanie promocji w ten sposób. Chcesz przejrzeć gazetki sklepów? Możesz zrobić też to. W serwisie tym można też znaleźć najlepsze sklepy oferujące darmową dostawę towaru.

Jak korzystać z AleRabat.com?

Pepper - najgorętsze okazje i kupony

Pepper to serwis z kodami rabatowymi i zbiorem świetnych promocji. class="wp-image-572144"
Pepper to serwis z kodami rabatowymi i zbiorem świetnych promocji.

Pepper to największa na świecie społeczność łowców promocji, która obejmuje 25 milionów użytkowników z całego świata. To bardzo czujna grupa, która jest w stanie znaleźć w Internecie wszystkie możliwe przeceny, kody rabatowe oraz błędy w ofertach polskich oraz zagranicznych sklepów.

Na Pepper najgorętsze okazje są wrzucane przez samych użytkowników. Oznacza to, że możesz nie tylko przeglądać ten serwis w poszukiwaniu promocji, ale też dodawać samodzielnie znalezione okazje i dzielić się nimi z innymi.

Jak korzystać z Pepper?

Blix - gazetki, promocje

Blix to najpopularniejsza i najlepiej oceniana aplikacja (Android) z gazetkami promocyjnymi w Polsce. class="wp-image-572199"
Blix to najpopularniejsza i najlepiej oceniana aplikacja (Android) z gazetkami promocyjnymi w Polsce.

Najwięcej promocji można znaleźć bezpośrednio w gazetkach dużych sieci sklepów. Jednak wyszukiwanie i zbieranie ich wszystkich jest wyjątkowo czasochłonnym zadaniem. Nie trzeba jednak tego robić, jeżeli ma się aplikację Blix.

Jej twórcy regularnie dodają gazetki ze wszystkich lub niemal wszystkich sieci sklepów. Program powiadamia użytkownika o tym, które gazetki są najnowsze i z którymi warto w danym momencie się zapoznać. Aplikacja ta idealnie nadaje się do śledzenia cyklicznie pojawiających się promocji na wybrane artykuły. Sam kupuję wybrane produkty dopiero wtedy, gdy zobaczę je w Blix.

Jak korzystać z Blix?

Wykop i tag #CebulaDeals

Łowcy promocji powinni śledzić tag #CebulaDeals na Wykopie. class="wp-image-572146"
Łowcy promocji powinni śledzić tag #CebulaDeals na Wykopie.

Bardzo dobra w wyszukiwaniu promocji jest także społeczność serwisu społecznościowego Wykop. Pod tagiem #CebulaDeals można znaleźć wiele ciekawych promocji, kodów rabatowych oraz kuponów. Nie są one jednak w żaden sposób posegregowane, więc osoby niezaznajomione z Wykopem mogą mieć problemy ze znalezieniem interesujących okazji. One powinny skorzystać z innych wymienionych tutaj serwisów.

Jak korzystać z #CebulaDeals?

CebulaDeals - wyszukiwarka promocji

Z wyszukiwarki okazji CebulaDeals.com możesz korzystać na komputerze, telefonie lub zapisać się do newslettera. class="wp-image-572148"
Z wyszukiwarki okazji CebulaDeals.com możesz korzystać na komputerze, telefonie lub zapisać się do newslettera.

Określenie "CebulaDeals" stało się dosyć popularnym określenie w kręgach łowców promocji. Nie powinno więc nikogo dziwić, że w końcu powstał serwis o tej nazwie. Otworzył go Bartłomiej Tadych, który wcześniej stworzył służący do śledzenia trendów w Internecie serwis TrendPeaks.

CebulaDeals bardzo go przypomina i pozwala na przeszukiwanie aktualnych promocji z różnych kategorii. Największą zaletą serwisu jest ogromna liczba dostępnych okazji. Niestety nie są one w jakikolwiek sposób pogrupowane, przez co znalezienie najbardziej wartościowych rabatów jest wyjątkowo trudne.

Jak korzystać z CebulaDeals?

Picodi - kody rabatowe

Picodi daje dostęp do kodów rabatowych na komputerze oraz na urządzeniach mobilnych (aplikacje iOS i Android). class="wp-image-572155"
Picodi daje dostęp do kodów rabatowych na komputerze oraz na urządzeniach mobilnych (aplikacje iOS i Android).

Picodi to serwis, który udostępnia użytkownikom kody rabatowe do większości znanych sklepów.

Na stronie tej można znaleźć rabaty, które pozwalają na kupowanie wybranych rzeczy w niższych cenach. Wszystkie okazje można wyszukiwać i przeglądać z poziomu Picodi. Niestety korzystanie z tej strony nie należy do najprzyjemniejszych. Jej budowa jest, delikatnie mówiąc, archaiczna i trzeba spędzać na nim naprawdę sporo czasu, by się do niej przyzwyczaić.

Jak korzystać z Picodi?

Qpony - kupony rabatowe

Qpony to kody rabatowe, promocje oraz gazetki do rozmaitych sklepów zamknięte w jednej aplikacji.  class="wp-image-572224"
Qpony to kody rabatowe, promocje oraz gazetki do rozmaitych sklepów zamknięte w jednej aplikacji.

Qpony jest chyba najlepszą aplikacją do promocji na rynku. Można w niej znaleźć zarówno kody rabatowe oraz promocje, jak też gazetki do rozmaitych sieci sklepów. Jeżeli miałbym wybrać jeden program, który powinien mieć zainstalowany łowca promocji, byłaby to właśnie aplikacja Qpony. Ma ładną oprawę graficzną, bardzo duże możliwości personalizacji i jest wyjątkowo łatwa w obsłudze.

Jak korzystać z Qpony?

GoDealla

Szukasz zakupów grupowych? Najwięcej ofert znajdziesz na GoDealla. class="wp-image-572157"
Szukasz zakupów grupowych? Najwięcej ofert znajdziesz na GoDealla.

Minął już boom na różnego rodzaju strony z gruponami. Mimo to na rynku pozostało kilka tego typu serwisów. By poznać znajdujące się w nich oferty, nie trzeba przeglądać ich wszystkich. Wystarczy skorzystać z agregatora GoDealla.

Strona dzieli wszystkie dostępne promocje na różne kategorie, dysponuje też ładnym i czytelnym interfejsem. Dzięki temu korzystanie z GoDealla i znajdowanie ofert najlepiej dopasowanych do naszych potrzeb jest banalnie proste. Po wybraniu konkretnej promocji użytkownik jest przekierowywany na serwis zawierający ją. Tam może sfinalizować transakcję.

REKLAMA

Jak korzystać z GoDealla?

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA