REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech

Mecz reprezentacji Polski z Rumunią na żywo - gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Czy Reprezentacja Polski na rok przed mundialem w Rosji zapewni sobie awans do finałowego turnieju? Wiele wskazuje na to, że tak i dzisiaj, jak nigdy, warto obserwować poczynania podopiecznych Adama Nawałki. Gdzie oglądać mecz Polski z Rumunią na żywo i w internecie? 

Mecz Polska - Rumunia - gdzie obejrzeć na żywo i w Internecie
REKLAMA
REKLAMA

Na taki dzień czekali kibice Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Dzisiaj o godzinie 20:45 Robert Lewandowski i spółka wyjdą na murawę Stadionu Narodowego w Warszawie z jedynym słusznym nastawieniem - by wygrać. Jeżeli ta sztuka uda im się ze słabym rywalem, jakim niewątpliwie jest Rumunia, to przy obecnej przewadze punktowanej możemy być praktycznie pewni awansu na przyszłoroczny turniej.

Stadion Narodowy: to tutaj dzisiaj Polska zagra z Rumunią.
Stadion Narodowy: to tutaj dzisiaj Polska zagra z Rumunią.

Jedynym problem naszej kadry jest brak obecności Kamila Glika, który musi pauzować za kartki. Jego miejsce na środku obrony zajmie prawdopodobnie Thiago Cionek, który z pewnością nie jest tej samej klasy piłkarzem, ale z pewnością wywiąże się doskonale ze swoich zadań defensywnych.

Poza tym nie pozostaje nam nic innego jak przystąpić do meczu w mega optymistycznym nastroju. Większość kadrowiczów powinna być wypoczęta po udanych sezonach w najlepszych ligach europejskich i przystąpić do meczu w doskonałej formie. Mając na uwadze powyższe nie pozostaje nic innego jak głośno zaśpiewać:

Gdzie obejrzeć mecz reprezentacji Polski z Rumunią na żywo i w Internecie?

Transmisje telewizyjną przeprowadzi stacja Polsat. Studio rozpocznie się o godzinie 20:00. Stream online będzie można śledzić na stronie videostar.pl, oraz na platformie i w aplikacji ipla.tv.

REKLAMA

Mecz Polska Rumunia w TV?

Mecz Polaka - Rumunia będzie transmitowany na kanałach Polsat i Polsat Sport.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA