REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech

Finał Ligi Mistrzów: Juventus - Real Madryt - gdzie obejrzeć na żywo i w Internecie

765 mln euro biegające po boisku, dwóch charyzmatycznych trenerów i dziesiątki milionów kibiców przed telewizorami oraz na stadionie. Gdzie obejrzeć finał Ligi Mistrzów 2017 na żywo w TV i w internecie?

Finał Ligi Mistrzów: Juventus – Real Madryt – gdzie obejrzeć na żywo i w Internecie
REKLAMA
REKLAMA

O futbolu Bill Shankly, legendarny menadżer Liverpoolu, powiedział kiedyś: niektórzy ludzie sądzą, że futbol to sprawa życia i śmierci. Jestem bardzo rozczarowany tym podejściem. To kwestia znacznie, znacznie ważniejsza.

Dzisiaj najważniejsza.

O godzinie 20:45 w Cardiff staną naprzeciwko siebie dwie najlepsze drużyny w Europie. Real Madryt i Juventus. Każda z tych ekip staje przed szansą, by przejść do historii. Real, bo jako pierwszy może obronić trofeum. Oraz Juventus, który może zapewnić Buffonowi nagrodę dla najlepszego piłkarza na świecie. W obydwu przypadkach byłaby to sytuacja bez precedensu.

Nigdy w historii nowożytnej piłki nożnej bramkarz nie otrzymał Złotej Piłki. Dla piłkarzy z Turynu będzie to dodatkowa nobilitacja, by jeden z najlepszych bramkarzy świata mógł wnieść w górę puchar, którego brakuje mu w kolekcji.

Dla Realu obrona trofeum jest zadaniem prestiżowym. Od początku istnienia rozgrywek europejskich, pod aktualną nazwą, żadnej drużynie nie udało się obronić trofeum.

Pikanterii całemu przedstawieniu dodaje postać Zinedine Zidane'a. Zawodnika, który przez 5 lat reprezentował barwy Starej Damy, a teraz jako trener Królewskich, wykręca z madrycką drużyną niewyobrażalne wręcz statystyki.

Kto wygra to decydujące starcie?

Nie znamy przyszłości, ale wiemy jedno. W 100% wygra technologia. Oprawa meczów nadawanych w TV to chwili obecnej nie tylko kamery, ale także systemy śledzące ruchy zawodników, analizujące najbardziej szczegółowe statystyki.

Finał Ligi Mistrzów to także fenomenalna oprawa medialna. Produkt opakowany i dostarczony w najwyżej jakości zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Gdzie obejrzeć finał Ligi Mistrzów 2017 na żywo?

REKLAMA

Transmisja TV z meczu finałowego Ligi Mistrzów będzie dostępna na antenach telewizji Canal+ oraz TVP 1. Spotkanie można oglądać także na żywo w internecie. Stream online dostępny będzie na platformie Canal+ Sport Online. Usługa będzie aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu, który będzie dostępny również na urządzeniach mobilnych.

Mecz można obejrzeć również za pośrednictwem aplikacji NC+ dostępnej dla abonentów tej cyfrowej platformy.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA