1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie

Gala KSW 39, czyli Koksu kontra Popek. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie

Gala KSW 39, czyli Koksu kontra Popek. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie

Przed nami kolejna gala KSW. Po raz 39 zmierzą się ze sobą jedni z najlepszym zawodników MMA w Polsce. Gdzie oglądać galę na żywo i w internecie? Sprawdźcie.

Dla jednych będzie to największe wydarzenia w historii polskich sportów walki. Dla innych cyrk na Stadionie Narodowym. Dla nas KSW 39 to idealna okazja to tego, by śledzić, jak zmienia się polska telewizja.

Kiedyś, gdy zbliżała się gala boksu, mogliśmy śledzić ją tylko z prasy lub ze specjalnie przygotowanych programów sportowych dostępnych w tradycyjnej telewizji.

Dzisiaj, w dobie nowych technologii i mediów społecznościowych, przygotowania do walki, konferencje prasowe dla mediów czy treningi możemy śledzić na bieżąco na Twitterze, Snapchacie, czy na Facebooku. Niesamowite.

Kibice zarzucają federacji, że za dużo w tym wszystkim cyrku, a za mało sportu. Czy faktycznie tak jest?

Śmiem wątpić. Gdy spojrzymy na listę walk dzisiejszego wieczoru, to widzimy tam tylko jeden pojedynek, który pretenduje do miana cyrku na macie. Każda inna walka zapowiada się na niesamowite sportowe wydarzenie, które może mieć wpływ na karierę zawodników.

Pod względem sportowym KSW 39 będzie galą wyjątkową. Khalidow zmierzy się z Mańkowskim, a to znaczy, że na przeciw siebie staną najlepszy zawodnik KSW w historii i pretendent do tronu. Weteran Różalski zmierzy się z człowiekiem, który pokonał Karola Bedorfa - jednego z lepszych zawodników MMA w Polsce. Marcin Wrzosek zmierzy się z kolei z Kleberem Koike Erbstem - zawodnikiem niezwykle utalentowanym i na pewno wymagającym.

KSW 39 będzie galą wyjątkową również pod względem frekwencji.

Według informacji z wczoraj organizatorzy na dzisiejszą galę sprzedali 56 490 biletów. Tylko jedna gala w historii mieszanych sportów walki przyciągnęła na arenę sportową większą publikę. Była to gala legendarnej japońskiej organizacji Pride i miało to miejsce w 2002 roku, wtedy galę na żywo obserwowało 71 tys. widzów.

Gdzie obejrzeć KSW 39 na żywo i w internecie?

Opcja nr 1 to wykupienie transmisji w Cyfrowym Polsacie w usłudze PPV. Dostęp w usłudze PPV na kanale 222 w jakości HD zamówić można przez internet, SMS-em lub dzwoniąc pod numery telefonu: 801 00 50 50 lub 222 127 255 (z telefonu stacjonarnego) lub 699 44 50 50 (z telefonu komórkowego).

Cena – 40 zł.

Transmisje można obejrzeć również w telewizji kablowej UPC. A kupić ją można za pośrednictwem dekodera Mediabox na kanale 90. Ci użytkownicy, którzy posiadają dekodery Horizon i MediaModuł Cl+ mogą zamówić dostęp do transmisji dzwoniąc pod numer 813 813 813.

Oczywiście transmisję można zamówić również na stronie internetowej UPC. Koszt - 39 zł (49 zł w dniu gali)

By oglądać stream wystarczy wejść na stronę lub zalogować się do aplikacji, a następnie wykupić dostęp do usługi KSWTV.