1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Mecz Czarnogóra - Polska: gdzie oglądać w telewizji i w internecie?

Już dziś mecz Czarnogóra - Polska. Zobacz, gdzie obejrzysz nową kolejkę meczów eliminacyjnych do Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej.

Polska - Czarnogóra gdzie oglądać

Wiosna zaczęła się na dobre, a to oznacza zakończenie zimowej przerwy w rozgrywkach. Powracają mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej!

Polska - Czarnogóra - o której zaczyna się spotkanie?

Już dziś będziemy mogli zobaczyć pierwsze spotkanie w ramach 5. kolejki eliminacji. Polska zmierzy się w nim z reprezentacją Czarnogóry. Spotkanie odbędzie się 26 marca 2017 roku o godzinie 20:45 na stadionie w Podgoricy.

Będzie to trzeci w historii mecz Polski z Czarnogórą. Dwa poprzednie, które odbyły się w ramach eliminacji do MŚ 2014, zakończyły się remisem. Tym samym Czarnogóra jest jedynym zespołem spośród 55 reprezentacji zrzeszonych w UEFA, z którym Polska nigdy nie wygrała!

Gdzie oglądać mecz Polska - Czarnogóra w internecie?

Transmisję online będzie można obejrzeć legalnie w serwisie Ipla, który przygotował kilka pakietów do wyboru.

Pierwszą możliwością jest zakup pakietu otwierającego dostęp do całej 5. kolejki odbywającej się w dniach 24–26 marca. Pakiet nosi nazwę Ipla European Qualifiers Kolejka 5 i można go kupić za 14,90 zł.

Drugą możliwością jest wykupienie pakietu obejmującego wszystkie mecze eliminacji, w tym grupowe i barażowe, w ramach wszystkich kolejek eliminacji do MŚ 2018. Pakiet Ipla European Qualifiers Sezon kosztuje 49,90 zł.

Ostatnią możliwością jest kupienie pakietu Ipla Sport. Obejmuje on dostęp do 9 kanałów telewizyjnych online: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Eurosport 1HD, Eurosport 2HD, Extreme Sports Channel, FightBox oraz Golf Channel Polska. Pakiet kosztuje 19,90 zł miesięcznie (10 zł/mies. dla abonentów Cyfrowego Polsatu lub sieci Plus).

Polska - Czarnogóra - transmisja w telewizji

Mecz będzie można obejrzeć także na antenach telewizji Polsat oraz Polsat Sport. Transmisja ze studia w Polsacie rozpocznie się o godz. 20:00, a o 20:35 przeniesiemy się na stadion.