REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Gala KSW 37, czyli Pudzian kontra Popek. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie

Już dzisiaj odbędzie się gala KSW 37, w której walczyć będą między innymi Mariusz Pudzianowski i Paweł Mikołajuw publiczności znany bardziej jako Popek. Zobacz, gdzie możesz zobaczyć to wydarzenie. Będzie ono transmitowane w telewizji i w Internecie.

KSW 37 - Pudzian kontra Popek. Gdzie oglądać w telewizji i w Internecie?
REKLAMA
REKLAMA

Obserwując kilka ostatnich Konfrontacji Sztuk Walki można było odnieść wrażenie, że wszystko zmierza w coraz lepszym kierunku. Coraz wyższy poziom walk, coraz lepsi zawodnicy i nawet Pudzian, który znacznie poprawił swoje umiejętności dawały powód do zadowolenia.

Niestety, KSW 37 pozostaje KSW, czyli niczym więcej, jak tylko marketingowym show. Chociaż... nie do końca. Podczas gali rękawice ze swoimi skrzyżują również Borys Mańkowski, Karol Bedorf oraz Marcin Wrzosek. Poziom umiejętności każdego z nich gwarantuje wysoki poziom sportowy, także mam ogromną nadzieje, że ich walki przykryją cały ten cyrk związany z obecnością Króla Albanii w KSW.

Gdzie oglądać KSW 37 w telewizji

Walkę będą mogli obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu za pośrednictwem systemu PPV. Pojedynki będą dostępne w jakości SD i HD. Dostęp do tego wydarzenia kosztuje 40 zł. Aby aktywować możliwość obejrzenia gali, trzeba skontaktować się z Internetowym Centrum Obsługi Klienta, skorzystać strony internetowej, bądź zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta.

Transmisję PPV oferuje także telewizja Netia. Abonenci Netii będą mogli zobaczyć walkę w systemie PPV, poprzez aplikację PPV KSW 37 obecną na Netia Player (Netia, Internetia i Petrotel) w cenie 39,90zł.

Gala KSW 37 rozpocznie się o godz. 19:00.

KSW 37 online

REKLAMA

Legalna transmisja z walki (stream online) będzie dostępna na www.KSWTV.com. Dostęp kosztuje 40 zł, a w tej cenie będziemy mogli oglądać transmisję na żywo, a później jej powtórki przez 3 kolejne dni. Transmisja obejmie dwie wersje językowe (polską i angielską), kamerę z garderoby KSW Girls i kamerę backstage. Licencja obejmuje jedno urządzenie.

Drugim sposobem obejrzenia transmisji online jest serwis Ipla, gdzie także można wykupić dostęp do walki. Koszt to 40 zł, a galę mogę oglądać wyłącznie widzowie z Polski.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA