REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Mecz Rumunia - Polska: gdzie oglądać w telewizji i w internecie?

Już dziś o godz. 20:45 obejrzymy mecz Polska - Rumunia w ramach eliminacji do Mistrzostw Świat 2018. Spotkanie można będzie zobaczyć w telewizji i w internecie.

Mecz Polska - Rumunia gdzie oglądać
REKLAMA
REKLAMA

Reprezentacja Polski w październiku pokonała rywali z Danii i Armenii. Teraz czas na kolejne spotkanie, które będzie ostatnim tegorocznym meczem Polaków w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Polska zmierzy się dziś z Rumunią.

Dotychczasowy bilans meczów Polski z Rumunią niestety wypada na naszą niekorzyść. Mamy na koncie 5 zwycięstw, 14 porażek i 15 remisów. Z kolei w tabeli grupy „E” Rumunia obejmuje teraz trzecią lokatę, podczas gdy Polacy są drudzy.

Mecz Rumunia - Polska: gdzie oglądać transmisję w telewizji?

Spotkanie Polaków z Rumunami odbędzie się dziś, 11 listopada 2016 r. o godzinie 20:45.

Mecz można będzie obejrzeć na antenie telewizji Polsat, a także na Polsat Sport. Ze stadionu w Bukareszcie transmisję skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Studio telewizyjne poprowadzi Jerzy Mielewski, a jego gośćmi będą Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk oraz Roman Kołtoń.

Transmisja ze studia rozpocznie się o godzinie 20:05. Po spotkaniu, o godz. 22:55, zobaczymy też Studio po meczu, gdzie zaproszeni goście będą komentować wyniki spotkania.

Mecz Rumunia - Polska będzie można oglądać online i w telewizji.
Mecz Rumunia - Polska będzie można oglądać online i w telewizji.

Polska - Rumunia, transmisja w internecie

11 listopada to początek długiego weekendu, co sprzyja podróżom. Z tego względu nie wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć mecz przed telewizorem. Jeśli również należysz do tej grupy osób, nie wszystko stracone. Mecz możesz obejrzeć także w internecie.

Transmisję online z meczu Polska - Rumunia obejrzymy w serwisie Ipla.tv. Stream będzie dostępny tylko na terenie Polski.

Aby obejrzeć mecz w Ipli, trzeba mieć aktywowany jeden z czterech pakietów:

REKLAMA
  • Ipla European Qualifiers - Sezon (koszt 49,90 zł za dostęp do meczów całego sezonu eliminacji),
  • Ipla European Qualifiers - Kolejka 4 (14,90 zł za dostęp do kolejki rozgyrwanej w dniach 11–13 listopada),
  • Ipla Sport (19,90 zł za 30-dniowy pakiet kanałów sportowych na żywo. Abonenci Cyfrowego Polsatu i klienci Plusa mogą kupić pakiet za 10 zł),
  • Ipla Plus (za darmo dla klientów Cyfrowego Polsatu lub Plusa).
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA