RTV  / Artykuł

Mecz Polska - Dania: gdzie oglądać w telewizji i w internecie?

Już dziś odbędzie się mecz eliminacji Mistrzostw Świata Polska - Dania. Spotkanie można będzie obejrzeć w telewizji oraz w internecie. Zobacz, w jaki sposób możesz obejrzeć transmisję.

Dzisiejszy mecz Polska - Dania będzie drugim starciem Polaków w eliminacjach do MŚ w Rosji. Niestety pierwsze spotkanie rozegrane z Kazachstanem zakończyło się rozczarowującym remisem. Drużyna Adama Nawałki będzie miała okazję powalczyć dziś z drużyną Danii, czyli mistrzami Europy z 1992 roku.

Mecz Polska - Dania rozpocznie się o godz. 20.45

Spotkanie Polska - Dania odbędzie się dziś, 8. października o godzinie 20.45. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jeżeli nie udało ci się kupić biletów, nic straconego. Transmisję możesz obejrzeć w telewizji i internecie.

Polska - Dania w telewizji

Transmisja z meczu Polski będzie dostępna na żywo w telewizji Polsat. Spotkanie wyemitują dwa kanały - Polsat oraz Polsat Sport. W tym pierwszym transmisja ze studia rozpocznie się o godz. 20.05, natomiast na kanale sportowym studio zacznie się już od godz. 18.00.

Jeżeli nie będziesz mógł obejrzeć meczu na żywo, Polsat przygotuje też retransmisje. Najbliższa będzie w nocy z soboty na niedzielę, na kanale Polsat Sport Extra. Mecz rozpocznie się o godz. 2.10. Z kolei Polsat Sport wyemituje powtórkę spotkania w niedzielę o 9.50. Mecz obejrzymy jeszcze w poniedziałek (Polsat Sport News, godz. 3.30), wtorek (Polsat Sport Extra, godz. 17.10 oraz Polsat Sport News, godz. 3.30) i w czwartek (Polsat Sport News, godz. 2.00).

Polska Dania - transmisja online

Spotkanie Polska - Dania można będzie obejrzeć na żywo również w internecie. Legalnym źródłem transmisji będzie serwis ipla.tv. Dostęp do spotkania będzie płatny, a cena zależy od pakietu, jaki wykupimy.

Pojedynczy mecz można wykupić za 14,90 zł. Jeśli jesteś abonentem Cyfrowego Polsatu lub sieci Plus, mecz możesz obejrzeć za darmo. Jeśli chodzi o pakiety, można wykupić pakiet obejmujący całą drugą kolejkę, który można oglądać przez 10 godzin w dniach 6–8 października. Jest też możliwość wykupienia dostępu do wszystkich meczów kwalifikacji w cenie 49,90 zł.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst