1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Mecz Real - Legia: gdzie oglądać w TV i online?

Już dziś wieczorem będziemy mogli obejrzeć oczekiwane od dawna spotkanie Legii Warszawa z Realem Madryt. Zobacz, gdzie oglądać mecz Legia - Real.

Mecz Legia - Real - gdzie oglądać?

Oczekiwany od dawna mecz pomiędzy Realem Madryt a Legią Warszawa odbędzie się już dziś, 18 października 2016. Będzie to mecz trzeciej kolejki Ligi Mistrzów. Niestety mistrzowie Polski nie są faworytami tego spotkania, zwłaszcza, że będą grać w na Santiago Bernabeu, a więc macierzystym obiekcie Realu.

Mimo to Zinedine Zidane - trener Realu Madryt - powiedział na ostatniej konferencji, że zespoły Realu i Legii są na tym samym poziomie, ponieważ grają w tych samych rozgrywkach. Jeśli masz mocne nerwy, lub po prostu chcesz kibicować warszawskiej Legii, sprawdź, gdzie możesz obejrzeć mecz.

Mecz Real - Legia w telewizji

Spotkanie Legii z Realem będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVP1. Relacja ze studia rozpocznie się o 20:25, a sam mecz zacznie się o 20:45. Spotkanie skomentują z Madrytu Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow.

Alternatywna transmisja na żywo będzie dostępna na antenie Canal+, gdzie studio rozpocznie się już godzinę przed meczem, o 19:45. Na Canal+ usłyszymy inny duet komentatorów, którzy również będą komentować prosto z Santiago Bernabeu. Będą to Przemysław Pełka i Maciej Murawski.

real-legia-santiago-bernabeu
Santiago Bernabeu: to tutaj odbędzie się mecz Real - Legia.

Powtórki transmisji można będzie zobaczyć na kanale nSport+, w piątek 21.10 o godz. 18:00 i we wtorek, 25.10 o godz. 16:00.

Legia - Real dostępna w internecie

Transmisję z meczu można obejrzeć także online. Stream na żywo pokażą serwisy sport.tvp.pl oraz Canal+ Sport Online.

Transmisja na sport.tvp.pl będzie dostępna bezpłatnie. Mecz można będzie obejrzeć na stronie serwisu, a także w aplikacji TVP Stream.

Transmisja w serwisie Canal+ Sport Online jest dostępna tylko dla uprawnionych abonentów nc+. Są to klienci, którzy mają w swoim pakiecie program Canal+ Sport HD. Serwis wymaga utworzenia konta (można mieć jedno konto na jeden abonament), a transmisję można oglądać tylko z terytorium Polski.

Zdecydowanym faworytem spotkania jest Real Madryt, ale trzymamy kciuki, by Polacy wyjechali z Madrytu bogatsi o przynajmniej jeden punkt.