1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Mecz Legia Warszawa - Borussia Dortmund za darmo w TV i online

Mecz Legia Warszawa - Borussia Dortmund już dziś o godzinie 20:45. Pierwsze spotkanie fazy grupowej odbędzie się na stadionie Legii w Warszawie. W ostatnich meczach ligowych obie drużyny straciły punkty po niespodziewanych porażkach z drużynami od nich słabszymi.

Mecz Legia – Borussia. Sprawdź, gdzie transmisja online i w TV
230 interakcji
dołącz do dyskusji

Będzie to pierwsze spotkanie fazy grupowej Ligii Mistrzów. Co tu dużo mówić, większość osób nie spodziewa się korzystnego wyniku Warszawiaków. Ostatnie występy Legii są rozczarowujące. W tej sytuacji wielu kibiców Wojskowych domaga się dymisji trenera Besnika Hasiego. Dziś nie będzie on miał łatwego zadania, ponieważ nie będzie mógł skorzystać z Michała Pazdana i Michała Kucharczyka. Pierwszy z nich cierpi na kontuzję mięśni piszczelowych, zaś drugi na uraz pięty.

Obecnie Legia zajmuje 13. miejsce w Lotto Ekstraklasie i przegrywa spotkania, w których była faworytem. W sobotę poniosła trzecią porażkę – uległa w Niecieczy Bruk-Bet Termalice 1:2. Trudno spodziewać się, że w obecnej dyspozycji Wojskowi będą w stanie pokonać mocniejszego i bardziej utytułowanego rywala zza zachodniej granicy.

Gdzie obejrzeć Mecz Legia Warszawa - Borussia Dortmund?

Mecz Legia Warszawa - Borussia Dortmund będzie transmitowany na żywo we wszystkich kanałach nc+, czyli Canal+, Canal+Sport, Canal+Sport2 oraz nSport+. Osoby, które nie mają wykupionych usług nc+, mogą obejrzeć mecz w TVP1. Ostatnia wymieniona opcja oznacza, że mecz może obejrzeć praktycznie każdy, zupełnie za darmo.

Gdzie obejrzeć Mecz Legia Warszawa - Borussia Dortmund w Internecie?

Osoby, które nie dysponują dostępem do telewizji kablowej i chcą obejrzeć Mecz Legia Warszawa - Borussia Dortmund za pośrednictwem Internetu, mogą to zrobić na stronie www.sport.tvp.pl. Spotkanie będzie tam dostępne absolutnie za darmo.

Niekiedy jednak jakość zapewniana przez ten stream okazuje się niewystarczająca, a transmisja jest przerywana. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług NC+ Go oraz Canal+ Sport Online. Niestety dostęp do nich mają jedynie abonenci nc+.

Rozpiska wszystkich meczy Legii Warszawa w fazie grupowej Ligii Mistrzów:

  • Legia Warszawa - Borussia Dortmund / śr. 14.09.2016 godz. 20:45
  • Sporting Lizbona - Legia Warszawa / wt. 27.09.2016 godz. 20:45
  • Real Madryt - Legia Warszawa / wt. 18.10.2016 godz. 20:45
  • Legia Warszawa - Real Madryt / śr. 02.11.2016 godz. 20:45
  • Borussia Dortmund - Legia Warszawa / wt. 22.11.2016 godz. 20:45
  • Legia Warszawa - Sporting Lizbona / śr. 07.12.2016 godz. 20:45