RTV / Artykuł

Mecz Kazachstan - Polska - zobacz, gdzie oglądać

Już dziś, 4 września, Polscy piłkarze rozpoczną eliminacje do mistrzostw świata 2018. Mecz Kazachstan – Polska rozpocznie się o godzinie 18. Zobacz, gdzie go oglądać.

Po Mistrzostwach Europy Euro 2016 reprezentacja Polski poprawiła swoją lokatę w rankingu FIFA aż o 11 pozycji, obejmując dziś 16. miejsce. Eliminacje do Mundialu w Rosji, który odbędzie się w 2018 roku, będą dobrą okazją do przypieczętowania – a może nawet poprawienia – wyników Polaków.

Już dziś, 4.09.2016 r. odbędzie się pierwszy mecz Polaków w eliminacjach mistrzostw świata. Ostatni raz Polska grała na Mundialu w 2006 roku. Miejmy nadzieję, że po 12 latach Polacy ponownie staną do walki w największej światowej imprezie piłkarskiej.

Polacy są faworytem grupy E, w której grają z Armenią, Czarnogórą, Danią, Kazachstanem i Rumunią. Mimo to nie można odpuszczać. Awans do turnieju uzyska tylko zwycięzca grupy, więc walka o każde trzy punkty na pewno będzie zacięta.

Mecz odbędzie się na stadionie w Astanie, który pomieści 30 tys. kibiców. Co ciekawe, zawodnicy będą grali na sztucznej murawie.

Mecz Kazachstan – Polska – gdzie oglądać?

Mecz Kazachstan – Polska będzie można obejrzeć w telewizji, na antenie kanałów Polsat oraz Polsat Sport. Wydarzenie będzie transmitowane dziś, w niedzielę, 4.09.2016 r. Transmisja ze studia rozpocznie się o godzinie 17:40 w Polsacie, a w Polsacie Sport o 16.

W studiu gośćmi będą Roman Kołtoń, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk i Waldemar Prusik, a prowadzącym będzie Jerzy Milewski. Mecz będą komentować Mateusz Borek i Marcin Feddek.

Kazachstan – Polska online

Mecz można będzie obejrzeć na żywo także w internecie, w serwisie Ipla. Materiał będzie dostępny w czterech róznych pakietach: Ipla Sport, Ipla European Qualifiers – sezon, Ipla European Qualifiers – Kolejka 1 i Ipla Plus.

Pakiet obejmujący pierwszą kolejkę meczów kosztuje 14,90 zł i daje dostęp do spotkań przez 48 godzin. Z kolei pakiet „sezon” obejmuje wszystkie mecze kwalifikacji i kosztuje 49,90 zł.

Pakiet Ipla Sport daje dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo (w tym do Polsat Sport HD, który wyemituje mecz) i kosztuje 19,90 zł/mies., choć abonenci Cyfrowego Polsatu i Plusa mogą kupić dostęp za 10 zł. Z kolei pakiet Ipla Plus to oferta wyłącznie dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst