REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Media

Mecz Portugalia - Francja. Zobacz, gdzie oglądać finał Euro 2016

Już dziś wszystko się rozstrzygnie. W finałowym meczu Euro 2016 poznamy nowego mistrza Europy. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Portugalia - Francja.

Mecz Portugalia – Francja. Zobacz, gdzie oglądać finał Euro 2016
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejszego wieczora na stadionie Stade de France w podparyskim Saint-Denis nie powinno zabraknąć emocji. Portugalia zmierzy się z gospodarzem imprezy - Francją - w finale mistrzostw Euro 2016.

Patrząc przez pryzmat statystyk, to Francja jest faworytem dzisiejszego spotkania. Francuzi dwukrotnie wygrali turniej Euro, pierwszy raz w 1984, a drugi raz w 2000 roku. Z kolei Portugalia nigdy nie zdobyła tytułu najlepszej drużyny Europy. Najbliżej była w 2004 roku, kiedy dotarła do finału lecz przegrała z Grecją. Portugalczycy czterokrotnie dotarli do półfinału.

Christiano Ronaldo będzie miał trudne zadanie, by pokonać Francję, zwłaszcza że ten zespół jeszcze nigdy nie przegrał w finale Euro.

Mecz Portugalia - Francja w telewizji

Finałowe spotkanie Portugalia - Francja odbędzie się już dziś, w niedzielę, 10.07.2016. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Transmisję będzie można obejrzeć w telewizji na kanałach TVP1, Polsat, Polsat Sport, a także Polsat Sport 2. Kibice żądni sportowych emocji mogą włączyć telewizory wcześniej. Transmisja ze studia na TVP1 rozpocznie się już o godzinie 20:25, a o godzinie 19:05 można będzie zobaczyć program "Przed finałem”. Z kolei po meczu zobaczymy ceremonię dekoracji.

Na TVP1 mecz będą komentować ze Stade de France Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. W studiu spotkanie będą omawiać Rafał Patyra i jego goście, czyli Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, Michał Probierz i Piotr Nowak.

Komentatorami meczu na kanałach Polsatu będą Mateusz Borek i Włodzimierz Lubański.

Finał Euro 2016 w Internecie

REKLAMA

Transmisję z finałowego spotkania można będzie obejrzeć także w Internecie. Stream online będzie dostępny za darmo w serwisie sport.tvp.pl. Będzie to transmisja równoległa do tej z TVP1 i rozpocznie się o o godzinie 20:25.

Osoby, które wykupiły pakiet Euro 2016 w serwisie Ipla, mogą dziś obejrzeć spotkanie na tej platformie. Pakiet nadal można kupić w cenie 99 zł, ale kupowanie go na jeden mecz byłoby sporym marnotrawstwem. Poza tym jest spora szansa, że pakiet nie zostałby aktywowany do wieczora. Pozostaje więc obejrzeć spotkanie na stronach TVP.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA