1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Mecz Polska - Holandia już dziś. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie

polska - holandia

Jeden z ostatnich meczy przed powrotem polskiej reprezentacji w piłkę nożną na turniej Euro już dziś. Mecz Polska - Holandia można będzie śledzić zarówno w telewizji, jak i w Internecie. Gdzie, za ile i o której?

Nie jest to wprawdzie mecz o punkty, ale żaden fan piłki nożnej i tak nie powinien go sobie odpuszczać. Ten mecz to już ostatnia prosta przed nadchodzącym Euro 2016 i będziemy mogli przekonać się, w jakiej formie jest nasz narodowy zespół. Taryfy ulgowej, mimo rangi spotkania, nie będzie - jak podaje Sport.pl, selekcjoner naszej kadry planuje wystawić na mecz Polska - Holandia najmocniejszy skład. Zabraknie najprawdopodobniej jedynie Grzegorz Krychowiak, który jednak na czas trwania Euro 2016 ma wrócić do zdrowia i zasilić naszą jedenastkę.

Możemy się więc spodziewać, że kibice polskiej reprezentacji zobaczą swoich ulubionych piłkarzy na murawie chociaż przez chwilę.

Mecz Polska - Holandia rozpocznie się dziś punktualnie o godzinie 20:45 na stadionie w Gdańsku.

Po tym spotkaniu fani piłki nożnej będą mogli już szykować się do wielkiego odliczania przed rozpoczęciem Euro 2016. W trakcie turnieju zagramy w grupie z Niemcami, Ukrainą oraz Irlandią Północną.

Nasz dzisiejszy rywal, Holandia, ku zaskoczeniu wielu obserwatorów, nie zakwalifikował się na imprezę. Do Gdańska dotrze także w mocno osłabionym składzie, bez swoich największych gwiazd.

Polska - Holandia - gdzie oglądać w telewizji?

Osoby, które planują dzisiaj wieczorem zasiąść przed telewizorami, będą miały do wyboru trzy opcje. Mecz zostanie pokazany przez TVP 1, TVP Sport, a także Polsat Sport.

Ci, którzy mają najwięcej czasu, powinni już o 18:00 włączyć telewizor i wybrać Polsat Sport, gdzie studio rozpocznie się na prawie 3 godziny przed meczem. W TVP Sport emisja rozpocznie się o 20:05. Transmisja z samego meczu rozpocznie się 40 minut później.

Polska - Holandia - gdzie oglądać w Internecie?

Transmisja na żywo meczu Polska - Holandia będzie dostępna również w Internecie. Potyczkę z Holendrami będziemy mogli oglądać albo na sport.tv.pl, albo na ipla.tv. W przypadku TVP Sport studio zaczyna się o godzinie 20:05, natomiast w przypadku ipla.tv o godzinie 18:00.