1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Już dziś mecz Polska - Szwajcaria. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie

polska - szwajcaria

Mecz Polska - Szwajcaria już dziś o godzinie 15:00. Oba zespoły zagrają w Saint Etienne o ćwierćfinał. Sprawdź, gdzie obejrzysz mecz.

Polska reprezentacja jak na razie nie dała się pokonać podczas Euro 2016 ani razu. Po wygranej z Irlandią Północną (1:0) nadszedł zwycięski remis z zespołem Niemiec (0:0), a fazę grupową zakończyliśmy wygranym pojedynkiem z reprezentacją Ukrainy (1:0). Ostatecznie zmagania grupowe zakończyliśmy z dorobkiem 7 punktów, zajmując drugie miejsce w tabeli - przed nami znalazła się jedynie reprezentacja Niemiec, która mogła się pochwalić lepszym bilansem bramek.

Nie strzeliliśmy może zbyt wielu bramek (zaledwie 2), ale za to byliśmy jednym z niewielu zespołów, który nie stracił ani jednej. Oby tak samo było w meczu Polska - Szwajcaria.

Dla przypomnienia, Szwajcaria zajęła w fazie grupowej również drugie miejsce, jednak z mniejszym dorobkiem punktowym. Nasi dzisiejsi rywale zdobyli 5 punktów, wygrywając jedno spotkanie i remisując dwa, zdobywając w ich trakcie dwie bramki i tracąc jedną. Zwycięzcą grupy Szwajcarów została Francja.

Kiedy zaczyna się mecz Polska - Szwajcaria?

Mecz rozpoczyna się dziś (sobota, 25.06), dokładnie o godzinie 15:00. Nie oznacza to jednak, że trzeba czekać aż do tej godziny, żeby zasiąść przed telewizorem czy ekranem komputera. Jak zwykle na długo przed rozpoczęciem meczu stacje i serwisy transmitujące mecz Polska - Szwajcaria będą oferować kibicom analizy i prognozy prosto ze studia. Część z nich rozpocznie nadawanie na długo przed  rozpoczęciem meczu.

Gdzie oglądać mecz Polska – Szwajcaria w telewizji?

Do wyboru jest na szczęście sporo opcji, zarówno jeśli chodzi o oglądnie meczu w telewizji, jak i w Internecie. W przypadku telewizji Polsat studio rozpocznie się o 14 i na murawę przeniesie się o 14:50 (transmisja dostępna także na kanale Polsat Sport 2 HD).  TVP 1 rozpocznie nadawanie ze studia już o 13:45 i na murawę przeniesie się o 14:50.

Transmisja z meczu będzie także oferowana przez kanał TVP Sport i Polsat Sport.

Gdzie oglądać mecz Polska - Szwajcaria w Internecie?

Mecz za pośrednictwem Internetu można obejrzeć w dwóch serwisach. Pierwszym z nich jest sport.tvp.pl – stream online oferowany jest za darmo, a dostępny jest nie tylko na komputerach, ale również w aplikacji TVP Stream (Android, iOS). Spotkanie pokaże także Ipla.

Większość ekspertów przewiduje remis 1:1 po regulaminowym czasie gry i wielkie emocje w karnych. My obstawiamy remis 0:0, po którym Polacy wygrają po karnych 7:6. A jaki wynik wy przewidujecie?