1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Mecz Polska - Portugalia już dziś. Sprawdź, gdzie oglądać w TV i online

Mecz Polska – Portugalia już dziś o godzinie 21:00. Ćwierćfinałowe spotkanie odbędzie się w Marsylii, a trener Adam Nawałka najprawdopodobniej wystawi taki sam skład, jak w meczu ze Szwajcarią. Sprawdź, gdzie obejrzysz mecz.

Mecz Polska - Portugalia. Sprawdź, gdzie oglądać w TV i online

Polska reprezentacja jak na razie nie dała się pokonać podczas Euro 2016 ani razu. Po wygranej z Irlandią Północną (1:0) nadszedł zwycięski remis z zespołem Niemiec (0:0), a fazę grupową zakończyliśmy wygranym pojedynkiem z reprezentacją Ukrainy (1:0). Zmagania grupowe zakończyliśmy z dorobkiem 7 punktów, zajmując drugie miejsce w tabeli. Przed nami znalazła się jedynie reprezentacja Niemiec, która mogła się pochwalić lepszym bilansem bramek.

Później trafiliśmy na Szwajcarów. Cóż to było za spotkanie!! Morderczy mecz (1:1, k. 5:4), który rozstrzygnęły dopiero karne, dał Polakom się we znaki, a zmęczenie całej drużyny było widać jak na dłoni. Jednak Portugalia też musiała zagrać trudne spotkanie, bo mecz z Chorwacją wygrali dopiero w ostatnich minutach dogrywki, unikając tym samym karnych.

Kiedy zaczyna się mecz Polska – Portugalia?

Mecz rozpoczyna się dziś (czwartek, 30.06), dokładnie o godzinie 21:00. Nie oznacza to jednak, że trzeba czekać aż do tej godziny, żeby zasiąść przed telewizorem czy ekranem komputera. Jak zwykle na długo przed rozpoczęciem meczu, stacje i serwisy transmitujące mecz Polska – Portugalia będą oferować kibicom analizy i prognozy prosto ze studia. Część z nich rozpocznie nadawanie na długo przed  rozpoczęciem meczu.

Gdzie oglądać mecz Polska – Portugalia w telewizji?

Do wyboru jest na szczęście sporo opcji, zarówno jeśli chodzi o oglądnie meczu w telewizji, jak i w Internecie. W przypadku telewizji Polsat studio rozpocznie się o 20 i na murawę przeniesie się o 20:50 (transmisja dostępna także na kanale Polsat Sport 2 HD).  TVP 1 rozpocznie nadawanie ze studia już o 20:25 i na murawę przeniesie się o 20:50.

Transmisja z meczu będzie także oferowana przez kanał TVP Sport i Polsat Sport.

Gdzie oglądać mecz Polska – Portugalia w Internecie?

Mecz za pośrednictwem Internetu można obejrzeć w dwóch serwisach. Pierwszym z nich jest sport.tvp.pl – stream online oferowany jest za darmo, a dostępny jest nie tylko na komputerach, ale również w aplikacji TVP Stream (Android, iOS). Spotkanie pokaże także Ipla.

Internet już oszalał!

Od kilku dni atmosfera była sukcesywnie podgrzewana, a dzisiaj dosłownie wrze. W moim ulubionym serwisie społecznościowym – na Twitterze – od rana pojawiają się memy z polskimi piłkarzami i swego rodzaju zabawy, jak… #ReplaceTitleWithPazdan, która polega na tym, żeby jedno słowo z jakiegoś tytułu zastąpić słowem Pazdan. W tej zabawie pojawiły się takie perełki:

Warto też rzucić okiem na to, co dzieje się pod tagiem #NaPazdana, bo jest tam dość wesoło.

Na koniec chyba najważniejsza informacja dla wszystkich kibiców: