1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. TopHiFi.pl

Mecz Polska - Litwa na żywo w telewizji i Internecie

Mecz Polska - Litwa na żywo w TV i online - gdzie oglądać?

Już dziś odbędzie się ostatni mecz towarzyski Polaków przed Euro 2016! Biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Litwy. Zobacz, gdzie obejrzysz to spotkanie.

Już dziś, a więc w poniedziałek 6.06.2016, odbędzie się ostatni sprawdzian Polaków przed Euro 2016. Mecz Polska - Litwa odbędzie się w Krakowie, na Stadionie Miejskim im. H. Reymana. Początek spotkania jest planowany na godzinę 18:00.

Mecz Polska - Litwa można będzie obejrzeć w telewizji

Transmisję z meczu Polska - Litwa można będzie zobaczyć na żywo w telewizji na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Na kanałach TVP relacja ze studia sportowego rozpocznie się o godzinie 17:20, a na Polsat Sport o 17:50.

Mecz będzie transmitowany na kanałach dwóch różnych nadawców, a to oznacza, że kibice będą mieli wybór z jakim komentarzem chcą oglądać występ Polaków. Na TVP 1 komentatorami będą Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow, a na Polsat Sport - Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Na kanałach TVP relację ze studia poprowadzi Maciej Iwański, którego gośćmi będą Jerzy Engel i Tomasz Rząsa. W studiu Polsat Sport relację poprowadzą Jerzy Mielewski i Roman Kołtoń, a gośćmi będą Andrzej Strejlau i Andrzej Iwan.

Polska - Litwa - gdzie oglądać online?

Spotkanie Polaków z Litwinami będzie można obejrzeć także w Internecie, na żywo i za darmo. Na dodatek mecz można będzie zobaczyć online w dwóch miejscach, bowiem zarówno TVP jak i Grupa Polsat dysponują własnymi platformami VOD.

Mecz obejrzymy w serwisie sport.tvp.pl oraz na platformie Ipla.

To już ostatni sprawdzian przed Euro 2016. Selekcjoner Adam Nawałka z pewnością zbiera materiał do doszlifowania strategii, jaką wprowadzi w życie podczas Mistrzostw Europy. Ostatnie towarzyskie spotkanie Polski z Holandią nie przebiegło pomyślnie (skończyło się porażką 1:2), ale liczymy, że tym razem Polacy przyłożą się bardziej.

Do Euro 2016 coraz bliżej

Do pierwszych meczów Polaków na Euro 2016 pozostało już bardzo niewiele czasu. Już 12 czerwca 2016 o godz. 18:00 zobaczymy spotkanie Polska - Irlandia Północna. Cztery dni później, 16 czerwca o godz. 18:00, odbędzie się mecz Polska – Niemcy. Z kolei 21 czerwca o godz 21:00 Polacy zmierzą się z Ukrainą.