1. SPIDER'S WEB
  2. RTV
  3. Tech

Już dziś mecz Polska - Serbia: sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie

Mecz Polska - Serbia gdzie oglądać

Już dziś (środa, 23 marca) polscy piłkarze zmierzą się z reprezentacją Serbii. Nie jest to zwykły mecz towarzyski, bowiem dla trenera Nawałki to już ostatnie chwile na dobór składu, który stanie do walki w Euro 2016.

Już dzisiejszego wieczora biało-czerwoni spotkają się na boisku z drużyną Serbii. Będzie to pierwszy z czterech meczów towarzyskich, które Polacy rozgrają w ramach przygotowań do mistrzostw Euro 2016. Kolejny odbędzie się w sobotę, 26 marca, kiedy Polacy staną do walki z Finlandią na murawie we Wrocławiu. Dwa ostatnie sparingi odbędą się w czerwcu przeciwko drużynom Holandii (1.06 w Gdańsku) i Litwy (6.06 w Krakowie).

Dla selekcjonera Adama Nawałki są to już ostatnie chwile, żeby sprawdzić skład i rozstawienie zawodników, a także by przygotować strategię na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Zawodnicy też muszą się wykazać, bowiem od rezultatów będzie zależeć kto pojedzie do Francji na mistrzostwa Europy.

I choć reprezentacja Serbii od dłuższego czasu nie odnosi większych sukcesów, to w zespole nie brakuje bardzo dobrych zawodników. Jak informuje TVP Sport, kapitan Serbii - Branislav Ivanović grający na co dzień w Chelsea – również zapowiedział, że dla jego drużyny mecz jest ważnym spotkaniem.

Mecz Polska – Serbia odbędzie się już dziś, o godzinie 20:45

Do spotkania Polaków z Serbami dojdzie w Poznaniu. Na tę chwilę bilety są już raczej nie do zdobycia, a przynajmniej nie oficjalnymi kanałami. Zapowiada się na to, że trybuny poznańskiego Stadionu Miejskiego będą pełne.

Na szczęście będzie można zobaczyć transmisję z tego spotkania. Mecz Polska – Serbia zobaczymy w telewizji TVP 1 i w TVP Sport. W TVP 1 relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:25. Z kolei na TVP Sport relacja zacznie się o 20:15.

Transmisję meczu Polska-Serbia będzie można obejrzeć również w Internecie

Mecz na żywo zobaczymy na stronie sport.tvp.pl. Dostęp jest bezpłatny. Stream można obejrzeć także w aplikacji mobilnej TVP Stream dostępnej na systemy Android, iOS i Windows Phone. Kolejną możliwością jest obejrzenie meczu w aplikacji mobilnej Sport Live dostępnej w sklepie Google Play, Apple App Store i Sklepie Windows.